Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Wiesbaden me pishinë për fëmijë

Wiesbaden
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 5 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Wiesbaden në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Radisson Blu Schwarzer Bock Hotel Wiesbaden
Radisson Blu Schwarzer Bock Hotel Wiesbaden
Radisson Blu Schwarzer Bock Hotel Wiesbaden
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Hotel Nassauer Hof Wiesbaden
Hotel Nassauer Hof Wiesbaden
Hotel Nassauer Hof Wiesbaden
Hotel
Gjermania, Wiesbaden
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Shënjestër
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Citta Truffel Hotel
Citta Truffel Hotel
Citta Truffel Hotel
Hotel
Gjermania, Wiesbaden
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Hotel Alina
Hotel Alina
Hotel Alina
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Gjermania, Wiesbaden
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
Landhaus Diedert
Landhaus Diedert
Landhaus Diedert
8.6 E mirë
Shtëpi fshati/palës
Gjermania, Wiesbaden
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Mikpritje për kafshë
 • Zbardhja
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.