Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Weimar, Gjermania

Weimar
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 39 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Congress Hotel Weimar by Mercure
Congress Hotel Weimar by Mercure
Congress Hotel Weimar by Mercure
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Gjermania, Weimar
Largësia nga qendra e qytetit:
6.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
Leonardo Hotel Weimar
Leonardo Hotel Weimar
Leonardo Hotel Weimar
7.6 Mesatare
Hotel
Gjermania, Weimar
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Hotel Kaiserin Augusta
Hotel Kaiserin Augusta
Hotel Kaiserin Augusta
8.0 E mirë
Hotel
Gjermania, Weimar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
Dorint Am Goethepark Weimar
Dorint Am Goethepark Weimar
Dorint Am Goethepark Weimar
8.4 E mirë
Hotel
Gjermania, Weimar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Restorant
 • Kondicioner
Best Western Premier Grand Hotel Russischer Hof
Best Western Premier Grand Hotel Russischer Hof
Best Western Premier Grand Hotel Russischer Hof
8.6 E mirë
Hotel
Gjermania, Weimar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
VCH-Hotel Amalienhof
VCH-Hotel Amalienhof
VCH-Hotel Amalienhof
8.5 E mirë
Hotel
Gjermania, Weimar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hotel Am Frauenplan
Hotel Am Frauenplan
Hotel Am Frauenplan
7.9 Mesatare
Hotel
Gjermania, Weimar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
Hotel & Apartments Furstenhof am Bauhaus
Hotel & Apartments Furstenhof am Bauhaus
Hotel & Apartments Furstenhof am Bauhaus
8.2 E mirë
Hotel
Gjermania, Weimar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Hotel Anna Amalia
Hotel Anna Amalia
Hotel Anna Amalia
8.3 E mirë
Hotel
Gjermania, Weimar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Pension Hinz & Kunz
Pension Hinz & Kunz
Pension Hinz & Kunz
7.9 Mesatare
Shtëpi e mysafirëve
Gjermania, Weimar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Internet i shpejtë
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
A&O Weimar
A&O Weimar
A&O Weimar
7.5 Mesatare
Hotel
Gjermania, Weimar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Romantik Hotel Dorotheenhof Weimar
Romantik Hotel Dorotheenhof Weimar
Romantik Hotel Dorotheenhof Weimar
8.4 E mirë
Hotel
Gjermania, Weimar
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Pension La Casa dei Colori
Pension La Casa dei Colori
Pension La Casa dei Colori
8.6 E mirë
Pensjon
Gjermania, Weimar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • TV
Hotel Villa Hentzel
Hotel Villa Hentzel
Hotel Villa Hentzel
7.9 Mesatare
Hotel
Gjermania, Weimar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Hotel Schwartze
Hotel Schwartze
Hotel Schwartze
8.5 E mirë
Hotel
Gjermania, Weimar
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
Labyrinth Hostel Weimar
Labyrinth Hostel Weimar
Labyrinth Hostel Weimar
8.6 E mirë
Hostel
Gjermania, Weimar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • ATM / Makinë e parasë
Hotel Liszt
Hotel Liszt
Hotel Liszt
8.1 E mirë
Hotel
Gjermania, Weimar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Grande Albergo Giancarlo
Grande Albergo Giancarlo
Grande Albergo Giancarlo
8.9 E mirë
Hotel
Gjermania, Weimar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Depozitimi i bagazheve
 • Dhoma takimesh
Hotel Alt-Weimar
Hotel Alt-Weimar
Hotel Alt-Weimar
8.1 E mirë
Hotel
Gjermania, Weimar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Landhotel Possendorf
Landhotel Possendorf
Landhotel Possendorf
8.0 E mirë
Hotel
Gjermania, Weimar
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.