Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Schonefeld, Gjermania

Schonefeld
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 13 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
IntercityHotel Berlin Brandenburg Airport
IntercityHotel Berlin Brandenburg Airport
IntercityHotel Berlin Brandenburg Airport
8.1 E mirë
Hotel
Gjermania, Schonefeld
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Holiday Inn Berlin Airport - Conference Centre
Holiday Inn Berlin Airport - Conference Centre
Holiday Inn Berlin Airport - Conference Centre
8.1 E mirë
Hotel
Gjermania, Schonefeld
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
B&B Hotel Berlin-Airport
B&B Hotel Berlin-Airport
B&B Hotel Berlin-Airport
7.6 Mesatare
Hotel
Gjermania, Schonefeld
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
ibis budget Berlin Airport Schonefeld
ibis budget Berlin Airport Schonefeld
ibis budget Berlin Airport Schonefeld
5.5
Hotel
Gjermania, Schonefeld
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Internet i shpejtë
 • TV
Pension SXF
Pension SXF
Pension SXF
6.5 Më poshtë mesatare
Shtëpi e mysafirëve
Gjermania, Schonefeld
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Frigorifer
Pension Laabs
Pension Laabs
Pension Laabs
Shtëpi e mysafirëve
Gjermania, Schonefeld
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
 • Pishinë
Hotel 4 Hufen
Hotel 4 Hufen
Hotel 4 Hufen
7.4 Mesatare
Hotel
Gjermania, Schonefeld
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Haus Belger
Haus Belger
Haus Belger
6.7 Më poshtë mesatare
Shtëpi e mysafirëve
Gjermania, Schonefeld
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
Berlin - Schonefeld grune Wohnung
Apartament
Gjermania, Schonefeld
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Ecje
 • Kopilak
 • Dhoma takimesh
Campanile Berlin Brandenburg Airport
Campanile Berlin Brandenburg Airport
Campanile Berlin Brandenburg Airport
Hotel
Gjermania, Schonefeld
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
Ferienwohnung am Springerhof
Apartament
Gjermania, Schonefeld
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Kopilak
Motel Plus Schonefeld
Motel Plus Schonefeld
Motel Plus Schonefeld
Apartament
Gjermania, Schonefeld
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Zonë e caktuar për duhan
Motel Schonefeld
Motel
Gjermania, Schonefeld
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Depozitimi i bagazheve
 • Shërbimi i dhomës
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.