Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Mynihu me pishinë për fëmijë

Mynihu
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 53 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Mynihu në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Sofitel Munich Bayerpost
Sofitel Munich Bayerpost
Sofitel Munich Bayerpost
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Le Meridien Munich
Le Meridien Munich
Le Meridien Munich
7.8 Mesatare
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Rocco Forte The Charles Hotel
Rocco Forte The Charles Hotel
Rocco Forte The Charles Hotel
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The Westin Grand Munich
The Westin Grand Munich
The Westin Grand Munich
7.8 Mesatare
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Bayerischer Hof Munich
Bayerischer Hof Munich
Bayerischer Hof Munich
8.1 E mirë
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Munchen Palace
Hotel Munchen Palace
Hotel Munchen Palace
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
Novotel Munchen City
Novotel Munchen City
Novotel Munchen City
8.2 E mirë
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Hilton Munich Park
Hilton Munich Park
Hilton Munich Park
7.4 Mesatare
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Eden Hotel Wolff
Eden Hotel Wolff
Eden Hotel Wolff
8.1 E mirë
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Platzl Hotel - Superior
Platzl Hotel - Superior
Platzl Hotel - Superior
8.7 E mirë
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Shënjestër
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Pullman Munich
Pullman Munich
Pullman Munich
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hotel New Orly
Hotel New Orly
Hotel New Orly
8.0 E mirë
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Europaischer Hof
Europaischer Hof
Europaischer Hof
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
Hilton Munich City
Hilton Munich City
Hilton Munich City
8.3 E mirë
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Motel One Munchen - Deutsches Museum
Motel One Munchen - Deutsches Museum
Motel One Munchen - Deutsches Museum
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Leonardo Royal Hotel Munich
Leonardo Royal Hotel Munich
Leonardo Royal Hotel Munich
8.4 E mirë
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
King's Hotel First Class
King's Hotel First Class
King's Hotel First Class
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Four Points by Sheraton Munich Arabellapark
Four Points by Sheraton Munich Arabellapark
Four Points by Sheraton Munich Arabellapark
7.4 Mesatare
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
NH Munchen City Sud
NH Munchen City Sud
NH Munchen City Sud
7.0 Mesatare
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Atrium Hotel Munchen
Atrium Hotel Munchen
Atrium Hotel Munchen
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.