Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Middelhagen, Gjermania

Middelhagen
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 7 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Reethauser auf Rugen
Reethauser auf Rugen
Reethauser auf Rugen
Shtëpi e mysafirëve
Gjermania, Middelhagen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Ferienanlage Alt Reddevitz - Haus Berlin
Ferienanlage Alt Reddevitz - Haus Berlin
Ferienanlage Alt Reddevitz - Haus Berlin
Apartament
Gjermania, Middelhagen
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Saunë
 • Peshkimi
Reethaus Boddenblick - Apt 09
Reethaus Boddenblick - Apt 09
Reethaus Boddenblick - Apt 09
Apartament
Gjermania, Middelhagen
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Reethus Reddevitz F 402 mit Kamin Sauna Terrasse Boddenblick
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Saunë
 • Kopilak
Haus Silbermowe
Apartament
Gjermania, Middelhagen
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Saunë
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Ecje
Ferienhaus Auszeit Nr 03 Johannes
Apartament
Gjermania, Middelhagen
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Haus Marikkendorp
Haus Marikkendorp
Haus Marikkendorp
Dhoma pushimesh
Gjermania, Middelhagen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.