Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Meissen, Gjermania

Meissen
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 21 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Dorint Parkhotel Meissen
Dorint Parkhotel Meissen
Dorint Parkhotel Meissen
8.1 E mirë
Hotel
Gjermania, Meissen
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
An der Porzellan-Manufaktur Pension
An der Porzellan-Manufaktur Pension
An der Porzellan-Manufaktur Pension
8.7 E mirë
Pensjon
Gjermania, Meissen
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Hotel Wellness Goldenes Fass Meissen
Hotel Wellness Goldenes Fass Meissen
Hotel Wellness Goldenes Fass Meissen
8.9 E mirë
Hotel
Gjermania, Meissen
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Pension Burkhardt
Pension Burkhardt
Pension Burkhardt
8.8 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Gjermania, Meissen
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Romantik Hotel Burgkeller Residenz Kerstinghaus
Romantik Hotel Burgkeller Residenz Kerstinghaus
Romantik Hotel Burgkeller Residenz Kerstinghaus
8.5 E mirë
Hotel
Gjermania, Meissen
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Alte Klavierfabrik Meisen
Hotel Alte Klavierfabrik Meisen
Hotel Alte Klavierfabrik Meisen
7.0 Mesatare
Hotel
Gjermania, Meissen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Siebeneichen
Hotel Siebeneichen
Hotel Siebeneichen
7.5 Mesatare
Hotel
Gjermania, Meissen
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Schweizerhaus
Schweizerhaus
Schweizerhaus
8.3 E mirë
Pensjon
Gjermania, Meissen
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Hotel Goldener Lowe
Hotel Goldener Lowe
Hotel Goldener Lowe
8.3 E mirë
Hotel
Gjermania, Meissen
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Parkimi
Hotel Goldgrund Meissen
Hotel Goldgrund Meissen
Hotel Goldgrund Meissen
Hotel
Gjermania, Meissen
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Schwerter Schankhaus & Hotel
Schwerter Schankhaus & Hotel
Schwerter Schankhaus & Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Gjermania, Meissen
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • TV
Fahrhaus Meissen B&B
Fahrhaus Meissen B&B
Fahrhaus Meissen B&B
9.6 E shkëlqyer
Hotel
Gjermania, Meissen
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Hotel Am Markt Residenz Meissen
Hotel Am Markt Residenz Meissen
Hotel Am Markt Residenz Meissen
8.5 E mirë
Hotel
Gjermania, Meissen
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
4 Jahreszeiten
4 Jahreszeiten
4 Jahreszeiten
Apartament
Gjermania, Meissen
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Hotel Knorre
Hotel Knorre
Hotel Knorre
8.5 E mirë
Hotel
Gjermania, Meissen
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Mini-bar
Hotel Landhaus Nassau
Hotel Landhaus Nassau
Hotel Landhaus Nassau
7.3 Mesatare
Hotel
Gjermania, Meissen
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Hotel Schlossberg
Hotel Schlossberg
Hotel Schlossberg
7.6 Mesatare
Hotel
Gjermania, Meissen
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
Apartment Naumann
Apartament
Gjermania, Meissen
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
 • Peshkimi
Hotel Ross Meissen
Hotel Ross Meissen
Hotel Ross Meissen
8.3 E mirë
Hotel
Gjermania, Meissen
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Ferienwohnung Janke
Apartament
Gjermania, Meissen
Largësia nga qendra e qytetit:
13.2 km
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.