Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Leipzig me pishinë për fëmijë

Leipzig
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 14 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Leipzig në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Steigenberger Grandhotel Handelshof Leipzig
Steigenberger Grandhotel Handelshof Leipzig
Steigenberger Grandhotel Handelshof Leipzig
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Radisson Blu Hotel Leipzig
Radisson Blu Hotel Leipzig
Radisson Blu Hotel Leipzig
8.2 E mirë
Hotel
Gjermania, Leipzig
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
The Westin Leipzig
The Westin Leipzig
The Westin Leipzig
Hotel
Gjermania, Leipzig
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Best Western Hotel Leipzig City Centre
Best Western Hotel Leipzig City Centre
Best Western Hotel Leipzig City Centre
7.9 Mesatare
Hotel
Gjermania, Leipzig
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
Victor's Residenz-Hotel Leipzig
Victor's Residenz-Hotel Leipzig
Victor's Residenz-Hotel Leipzig
Hotel
Gjermania, Leipzig
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
Dorint Hotel Leipzig
Dorint Hotel Leipzig
Dorint Hotel Leipzig
Hotel
Gjermania, Leipzig
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Leipzig City Nord by Campanile
Hotel Leipzig City Nord by Campanile
Hotel Leipzig City Nord by Campanile
7.2 Mesatare
Hotel
Gjermania, Leipzig
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
 • E vendosur
Hotel Arena City
Hotel Arena City
Hotel Arena City
Hotel
Gjermania, Leipzig
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Alt-Connewitz Hotel in Leipzig
Alt-Connewitz Hotel in Leipzig
Alt-Connewitz Hotel in Leipzig
8.5 E mirë
Hotel
Gjermania, Leipzig
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
Hotel Don Giovanni Leipzig
Hotel Don Giovanni Leipzig
Hotel Don Giovanni Leipzig
8.3 E mirë
Hotel
Gjermania, Leipzig
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
ACHAT Comfort Messe Leipzig
ACHAT Comfort Messe Leipzig
ACHAT Comfort Messe Leipzig
Hotel
Gjermania, Leipzig
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Adina Apartment Hotel Leipzig
Adina Apartment Hotel Leipzig
Adina Apartment Hotel Leipzig
8.8 E mirë
Hotel
Gjermania, Leipzig
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Vienna House Easy Leipzig
Vienna House Easy Leipzig
Vienna House Easy Leipzig
8.5 E mirë
Hotel
Gjermania, Leipzig
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Hotel Residenz Leipzig
Hotel Residenz Leipzig
Hotel Residenz Leipzig
Hotel
Gjermania, Leipzig
Largësia nga qendra e qytetit:
8.5 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Furgon i aeroportit
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.