Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Hamburgu me pishinë për fëmijë

Hamburgu
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 44 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Hamburgu në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Steigenberger Hotel Hamburg
Steigenberger Hotel Hamburg
Steigenberger Hotel Hamburg
8.5 E mirë
Hotel
Gjermania, Hamburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Atlantic Kempinski Hamburg
Hotel Atlantic Kempinski Hamburg
Hotel Atlantic Kempinski Hamburg
Hotel
Gjermania, Hamburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
SIDE Design Hotel Hamburg
SIDE Design Hotel Hamburg
SIDE Design Hotel Hamburg
Hotel
Gjermania, Hamburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Le Meridien Hamburg
Le Meridien Hamburg
Le Meridien Hamburg
7.9 Mesatare
Hotel
Gjermania, Hamburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Hamburg Marriott Hotel
Hamburg Marriott Hotel
Hamburg Marriott Hotel
Hotel
Gjermania, Hamburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Grand Elysee Hamburg
Grand Elysee Hamburg
Grand Elysee Hamburg
8.9 E mirë
Hotel
Gjermania, Hamburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Renaissance Hamburg Hotel
Renaissance Hamburg Hotel
Renaissance Hamburg Hotel
Hotel
Gjermania, Hamburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
Fairmont Hotel Vier Jahreszeiten
Fairmont Hotel Vier Jahreszeiten
Fairmont Hotel Vier Jahreszeiten
Hotel
Gjermania, Hamburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Hotel Louis C Jacob
Hotel Louis C Jacob
Hotel Louis C Jacob
8.5 E mirë
Hotel
Gjermania, Hamburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
9.9 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Privathotel Lindtner Hamburg
Privathotel Lindtner Hamburg
Privathotel Lindtner Hamburg
8.6 E mirë
Hotel
Gjermania, Hamburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
10.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Hafen Hamburg
Hotel Hafen Hamburg
Hotel Hafen Hamburg
Hotel
Gjermania, Hamburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Biliardo
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
Hotel Europaischer Hof Hamburg
Hotel Europaischer Hof Hamburg
Hotel Europaischer Hof Hamburg
Hotel
Gjermania, Hamburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Holiday Inn Hamburg
Holiday Inn Hamburg
Holiday Inn Hamburg
7.3 Mesatare
Hotel
Gjermania, Hamburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Shënjestër
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Empire Riverside Hotel
Empire Riverside Hotel
Empire Riverside Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Gjermania, Hamburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Crowne Plaza Hamburg City Centre
Crowne Plaza Hamburg City Centre
Crowne Plaza Hamburg City Centre
8.5 E mirë
Hotel
Gjermania, Hamburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
NH Hamburg Altona
NH Hamburg Altona
NH Hamburg Altona
Hotel
Gjermania, Hamburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Novotel Hamburg City Alster
Novotel Hamburg City Alster
Novotel Hamburg City Alster
8.1 E mirë
Hotel
Gjermania, Hamburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
NH Collection Hamburg City
NH Collection Hamburg City
NH Collection Hamburg City
Hotel
Gjermania, Hamburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Steigenberger Hotel Treudelberg Hamburg
Steigenberger Hotel Treudelberg Hamburg
Steigenberger Hotel Treudelberg Hamburg
8.5 E mirë
Hotel
Gjermania, Hamburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
15.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Gastwerk Hotel Hamburg
Gastwerk Hotel Hamburg
Gastwerk Hotel Hamburg
Hotel
Gjermania, Hamburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.