Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Grainau, Gjermania

Grainau
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 18 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
SENTIDO Zugspitze Berghotel Hammersbach
SENTIDO Zugspitze Berghotel Hammersbach
SENTIDO Zugspitze Berghotel Hammersbach
8.0 E mirë
Hotel
Gjermania, Grainau
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Hotel Quellenhof Grainau
Hotel Quellenhof Grainau
Hotel Quellenhof Grainau
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Gjermania, Grainau
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
Romantik Alpenhotel Waxenstein
Romantik Alpenhotel Waxenstein
Romantik Alpenhotel Waxenstein
8.3 E mirë
Hotel
Gjermania, Grainau
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Grainauer Hof
Grainauer Hof
Grainauer Hof
8.2 E mirë
Hotel
Gjermania, Grainau
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
Eibsee Hotel
Eibsee Hotel
Eibsee Hotel
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Gjermania, Grainau
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Zum Franziskaner
Zum Franziskaner
Zum Franziskaner
8.5 E mirë
Hotel
Gjermania, Grainau
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Internet i shpejtë
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
Hotel Garni Jagerhof
Hotel Garni Jagerhof
Hotel Garni Jagerhof
Hotel
Gjermania, Grainau
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Mikpritje për kafshë
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
Hotel Langenfelder Hof
Hotel Langenfelder Hof
Hotel Langenfelder Hof
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Gjermania, Grainau
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hotel am Badersee
Hotel am Badersee
Hotel am Badersee
8.8 E mirë
Hotel
Gjermania, Grainau
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Alpenhof Grainau
Alpenhof Grainau
Alpenhof Grainau
8.4 E mirë
Hotel
Gjermania, Grainau
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Garni Alpspitz
Hotel Garni Alpspitz
Hotel Garni Alpspitz
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Gjermania, Grainau
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Gasthaus am Zierwald
Gasthaus am Zierwald
Gasthaus am Zierwald
8.9 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Gjermania, Grainau
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
Haus Florian Grainau
Haus Florian Grainau
Haus Florian Grainau
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Gjermania, Grainau
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Alpenchalet Zum Jeremia
Alpenchalet Zum Jeremia
Alpenchalet Zum Jeremia
Dhoma pushimesh
Gjermania, Grainau
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Bergland Grainau
Hotel Bergland Grainau
Hotel Bergland Grainau
7.9 Mesatare
Hotel
Gjermania, Grainau
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Parkimi
Hotel Garni Post
Hotel Garni Post
Hotel Garni Post
8.3 E mirë
Hotel
Gjermania, Grainau
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Gastehaus Kerschbaum
9.1 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Gjermania, Grainau
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Bayern Resort Hotel Adults only
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Gjermania, Grainau
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Zbardhja
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.