Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Gottingen, Gjermania

Gottingen
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 24 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Park Inn by Radisson Gottingen
Park Inn by Radisson Gottingen
Park Inn by Radisson Gottingen
8.4 E mirë
Hotel
Gjermania, Gottingen
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Adesso Hotel Gottingen
Adesso Hotel Gottingen
Adesso Hotel Gottingen
8.1 E mirë
Hotel
Gjermania, Gottingen
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Rennschuh
Hotel Rennschuh
Hotel Rennschuh
7.8 Mesatare
Hotel
Gjermania, Gottingen
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
AS Hotel Gottingen
AS Hotel Gottingen
AS Hotel Gottingen
7.5 Mesatare
Hotel
Gjermania, Gottingen
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Eden-Hotel Gottingen
Eden-Hotel Gottingen
Eden-Hotel Gottingen
8.4 E mirë
Hotel
Gjermania, Gottingen
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
Hotel Novostar
Hotel Novostar
Hotel Novostar
7.7 Mesatare
Hotel
Gjermania, Gottingen
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkim falas
GHOTEL hotel & living Gottingen
GHOTEL hotel & living Gottingen
GHOTEL hotel & living Gottingen
7.8 Mesatare
Hotel
Gjermania, Gottingen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Hotel Astoria Gottingen
Hotel Astoria Gottingen
Hotel Astoria Gottingen
7.7 Mesatare
Hotel
Gjermania, Gottingen
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
Hotel FREIZEIT IN
Hotel FREIZEIT IN
Hotel FREIZEIT IN
8.0 E mirë
Hotel
Gjermania, Gottingen
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
Leine-Hotel Gottingen
Leine-Hotel Gottingen
Leine-Hotel Gottingen
7.6 Mesatare
Hotel
Gjermania, Gottingen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Parkhotel Ropeter
Parkhotel Ropeter
Parkhotel Ropeter
Hotel
Gjermania, Gottingen
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
Youth Hostel 37
Youth Hostel 37
Youth Hostel 37
10.0 E shkëlqyer
Hostel
Gjermania, Gottingen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Depozitimi i bagazheve
 • Tavolinë udhëtimi
 • Ecje
Hotel Stadt Hannover
Hotel Stadt Hannover
Hotel Stadt Hannover
8.3 E mirë
Hotel
Gjermania, Gottingen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
Best Western Hotel Am Papenberg
Best Western Hotel Am Papenberg
Best Western Hotel Am Papenberg
8.1 E mirë
Hotel
Gjermania, Gottingen
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
B&B Hotel Gottingen-City
B&B Hotel Gottingen-City
B&B Hotel Gottingen-City
7.9 Mesatare
Hotel
Gjermania, Gottingen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
Hotel Beckmann
Hotel Beckmann
Hotel Beckmann
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Gjermania, Gottingen
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Parkimi
BoxHotel Gottingen App Based Hotel
BoxHotel Gottingen App Based Hotel
BoxHotel Gottingen App Based Hotel
7.2 Mesatare
Hotel
Gjermania, Gottingen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
 • Staf i shumëgjuhëshëm
Romantik Hotel Gebhards
Romantik Hotel Gebhards
Romantik Hotel Gebhards
8.5 E mirë
Hotel
Gjermania, Gottingen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
B&B Hotel Gottingen-West
B&B Hotel Gottingen-West
B&B Hotel Gottingen-West
Hotel
Gjermania, Gottingen
Largësia nga qendra e qytetit:
6.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
Onkel Tom s Hutte
Onkel Tom s Hutte
Onkel Tom s Hutte
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Gjermania, Gottingen
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Parkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.