Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Garmisch-Partenkirchen me pishinë për fëmijë

Garmisch-Partenkirchen
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 8 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Garmisch-Partenkirchen në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Obermuhle 4 S Boutique Resort
Obermuhle 4 S Boutique Resort
Obermuhle 4 S Boutique Resort
Hotel
Gjermania, Garmisch-Partenkirchen
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
Atlas Posthotel
Atlas Posthotel
Atlas Posthotel
Hotel
Gjermania, Garmisch-Partenkirchen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Mercure Hotel Garmisch Partenkirchen
Mercure Hotel Garmisch Partenkirchen
Mercure Hotel Garmisch Partenkirchen
Hotel
Gjermania, Garmisch-Partenkirchen
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Koenigshof
Hotel Koenigshof
Hotel Koenigshof
Hotel
Gjermania, Garmisch-Partenkirchen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Dorint Sporthotel Garmisch-Partenkirchen
Dorint Sporthotel Garmisch-Partenkirchen
Dorint Sporthotel Garmisch-Partenkirchen
Hotel
Gjermania, Garmisch-Partenkirchen
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Reindl's Partenkirchener Hof
Reindl's Partenkirchener Hof
Reindl's Partenkirchener Hof
8.0 E mirë
Hotel
Gjermania, Garmisch-Partenkirchen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Atlas Grand Hotel
Atlas Grand Hotel
Atlas Grand Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Gjermania, Garmisch-Partenkirchen
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Kopsht
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Das Graseck - my mountain hideaway
Das Graseck - my mountain hideaway
Das Graseck - my mountain hideaway
Hotel
Gjermania, Garmisch-Partenkirchen
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.