Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Dresden me pishinë për fëmijë

Dresden
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 29 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Dresden në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hotel Suitess
Hotel Suitess
Hotel Suitess
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Gjermania, Dresden
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Gewandhaus Dresden Autograph Collection
Gewandhaus Dresden Autograph Collection
Gewandhaus Dresden Autograph Collection
8.8 E mirë
Hotel
Gjermania, Dresden
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Relais & Chateaux Bulow Palais
Relais & Chateaux Bulow Palais
Relais & Chateaux Bulow Palais
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Gjermania, Dresden
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Residenz am Zwinger
Residenz am Zwinger
Residenz am Zwinger
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Gjermania, Dresden
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Hilton Dresden
Hilton Dresden
Hilton Dresden
7.3 Mesatare
Hotel
Gjermania, Dresden
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Steigenberger Hotel de Saxe
Steigenberger Hotel de Saxe
Steigenberger Hotel de Saxe
8.8 E mirë
Hotel
Gjermania, Dresden
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Bilderberg Bellevue Hotel Dresden
Bilderberg Bellevue Hotel Dresden
Bilderberg Bellevue Hotel Dresden
8.2 E mirë
Hotel
Gjermania, Dresden
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Taschenbergpalais Kempinski
Hotel Taschenbergpalais Kempinski
Hotel Taschenbergpalais Kempinski
8.9 E mirë
Hotel
Gjermania, Dresden
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Pullman Dresden Newa
Pullman Dresden Newa
Pullman Dresden Newa
8.4 E mirë
Hotel
Gjermania, Dresden
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
NH Dresden Neustadt
NH Dresden Neustadt
NH Dresden Neustadt
Hotel
Gjermania, Dresden
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Holiday Inn Dresden - Am Zwinger
Holiday Inn Dresden - Am Zwinger
Holiday Inn Dresden - Am Zwinger
8.2 E mirë
Hotel
Gjermania, Dresden
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Aparthotels Munzgasse An der Frauenkirche
Aparthotels Munzgasse An der Frauenkirche
Aparthotels Munzgasse An der Frauenkirche
8.3 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Gjermania, Dresden
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Leonardo Hotel Dresden Altstadt
Leonardo Hotel Dresden Altstadt
Leonardo Hotel Dresden Altstadt
Hotel
Gjermania, Dresden
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
Wyndham Garden Dresden
Wyndham Garden Dresden
Wyndham Garden Dresden
Hotel
Gjermania, Dresden
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Aparthotel Am Schloss
Aparthotel Am Schloss
Aparthotel Am Schloss
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Gjermania, Dresden
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Zbardhja
Dorint Hotel Dresden
Dorint Hotel Dresden
Dorint Hotel Dresden
Hotel
Gjermania, Dresden
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Vienna House QF Hotel Dresden
Vienna House QF Hotel Dresden
Vienna House QF Hotel Dresden
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Gjermania, Dresden
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Kim Hotel Im Park
Kim Hotel Im Park
Kim Hotel Im Park
Hotel
Gjermania, Dresden
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
DORMERO Hotel Dresden Airport
DORMERO Hotel Dresden Airport
DORMERO Hotel Dresden Airport
Hotel
Gjermania, Dresden
Largësia nga qendra e qytetit:
7.7 km
 • Biliardo
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
DORMERO Hotel Dresden City
DORMERO Hotel Dresden City
DORMERO Hotel Dresden City
7.9 Mesatare
Hotel
Gjermania, Dresden
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.