Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Dortmundi, Gjermania

Dortmundi
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 77 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Novum Hotel Unique Dortmund
Novum Hotel Unique Dortmund
Novum Hotel Unique Dortmund
7.5 Mesatare
Hotel
Gjermania, Dortmundi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
stays design Hotel Dortmund
stays design Hotel Dortmund
stays design Hotel Dortmund
8.3 E mirë
Hotel
Gjermania, Dortmundi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
NH Dortmund
NH Dortmund
NH Dortmund
8.5 E mirë
Hotel
Gjermania, Dortmundi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Novum Hotel Excelsior Dortmund
Novum Hotel Excelsior Dortmund
Novum Hotel Excelsior Dortmund
7.4 Mesatare
Hotel
Gjermania, Dortmundi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Radisson Blu Hotel Dortmund
Radisson Blu Hotel Dortmund
Radisson Blu Hotel Dortmund
8.1 E mirë
Hotel
Gjermania, Dortmundi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
A&O Dortmund Hauptbahnhof
A&O Dortmund Hauptbahnhof
A&O Dortmund Hauptbahnhof
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Gjermania, Dortmundi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
Holiday Inn Express Dortmund
Holiday Inn Express Dortmund
Holiday Inn Express Dortmund
8.3 E mirë
Hotel
Gjermania, Dortmundi
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
The Grey Design Hotel Dortmund
The Grey Design Hotel Dortmund
The Grey Design Hotel Dortmund
8.4 E mirë
Hotel
Gjermania, Dortmundi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Dorint An den Westfalenhallen Dortmund
Dorint An den Westfalenhallen Dortmund
Dorint An den Westfalenhallen Dortmund
8.2 E mirë
Hotel
Gjermania, Dortmundi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Mercure Dortmund Centrum
Mercure Dortmund Centrum
Mercure Dortmund Centrum
7.7 Mesatare
Hotel
Gjermania, Dortmundi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Mercure Hotel Dortmund Messe & Kongress
Mercure Hotel Dortmund Messe & Kongress
Mercure Hotel Dortmund Messe & Kongress
8.1 E mirë
Hotel
Gjermania, Dortmundi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Days Inn Dortmund West
Days Inn Dortmund West
Days Inn Dortmund West
5.9
Hotel
Gjermania, Dortmundi
Largësia nga qendra e qytetit:
11.1 km
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • ATM / Makinë e parasë
ibis Dortmund West
ibis Dortmund West
ibis Dortmund West
Hotel
Gjermania, Dortmundi
Largësia nga qendra e qytetit:
7.0 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
LivInn Hotel
LivInn Hotel
LivInn Hotel
Hotel
Gjermania, Dortmundi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Fotokopjuesi
Mercure Hotel Dortmund City
Mercure Hotel Dortmund City
Mercure Hotel Dortmund City
7.3 Mesatare
Hotel
Gjermania, Dortmundi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
ibis Hotel Dortmund City
ibis Hotel Dortmund City
ibis Hotel Dortmund City
8.2 E mirë
Hotel
Gjermania, Dortmundi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Hotel Senator Dortmund
Hotel Senator Dortmund
Hotel Senator Dortmund
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Gjermania, Dortmundi
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
l'Arrivee Hotel & Spa
l'Arrivee Hotel & Spa
l'Arrivee Hotel & Spa
8.5 E mirë
Hotel
Gjermania, Dortmundi
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Carlton Dortmund
Hotel Carlton Dortmund
Hotel Carlton Dortmund
6.4 Më poshtë mesatare
Hotel
Gjermania, Dortmundi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Ashensor / Lift
 • Internet i shpejtë
 • TV
 • Dhomat pa duhan
Hotel Konigshof Dortmund
Hotel Konigshof Dortmund
Hotel Konigshof Dortmund
8.3 E mirë
Hotel
Gjermania, Dortmundi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.