Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Dachau, Gjermania

Dachau
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 6 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Select Hotel Dachau Munich
Select Hotel Dachau Munich
Select Hotel Dachau Munich
7.9 Mesatare
Hotel
Gjermania, Dachau
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkim falas
Hotel Burgmeier
Hotel Burgmeier
Hotel Burgmeier
Hotel
Gjermania, Dachau
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Dhomat pa duhan
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
Altstadt-Hotel Zieglerbrau
Altstadt-Hotel Zieglerbrau
Altstadt-Hotel Zieglerbrau
Hotel
Gjermania, Dachau
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Mikpritje për kafshë
 • Depozitimi i bagazheve
 • Zonë e caktuar për duhan
Hotel Fischer Dachau
Hotel Fischer Dachau
Hotel Fischer Dachau
8.3 E mirë
Hotel
Gjermania, Dachau
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Hotel MODI
Hotel MODI
Hotel MODI
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Gjermania, Dachau
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Ferienwohnungen Lerchl
Ferienwohnungen Lerchl
Ferienwohnungen Lerchl
Apartament
Gjermania, Dachau
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.