Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Cuxhaven, Gjermania

Cuxhaven
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 28 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Moin Hotel Cuxhaven
Moin Hotel Cuxhaven
Moin Hotel Cuxhaven
8.5 E mirë
Hotel
Gjermania, Cuxhaven
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
Havenhostel Cuxhaven
Havenhostel Cuxhaven
Havenhostel Cuxhaven
8.0 E mirë
Hotel
Gjermania, Cuxhaven
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Hotel Deichvoigt
Hotel Deichvoigt
Hotel Deichvoigt
8.3 E mirë
Hotel
Gjermania, Cuxhaven
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
Hotel Stadt Cuxhaven
Hotel Stadt Cuxhaven
Hotel Stadt Cuxhaven
8.2 E mirë
Hotel
Gjermania, Cuxhaven
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Hotel Deichgraf
Hotel Deichgraf
Hotel Deichgraf
7.6 Mesatare
Hotel
Gjermania, Cuxhaven
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Hus Kiek in de See
Hus Kiek in de See
Hus Kiek in de See
8.6 E mirë
Hotel
Gjermania, Cuxhaven
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Villa Caldera
Hotel Villa Caldera
Hotel Villa Caldera
8.5 E mirë
Hotel
Gjermania, Cuxhaven
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Hotel Neptuns Ankerplatz
Hotel Neptuns Ankerplatz
Hotel Neptuns Ankerplatz
8.6 E mirë
Hotel
Gjermania, Cuxhaven
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
Hotel Hohenzollernhof
Hotel Hohenzollernhof
Hotel Hohenzollernhof
Shtëpi e mysafirëve
Gjermania, Cuxhaven
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Restorant
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
 • E vendosur
 • Dush
 • Tualet privat
 • Përzierja e këpucëve
Aparthotel Kleine Perle
Aparthotel Kleine Perle
Aparthotel Kleine Perle
8.3 E mirë
Hotel
Gjermania, Cuxhaven
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Haus Muhlentrift
Haus Muhlentrift
Haus Muhlentrift
Apartament
Gjermania, Cuxhaven
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Villa Deichvoigt
Villa Deichvoigt
Villa Deichvoigt
Vila
Gjermania, Cuxhaven
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • TV
 • Dhomat pa duhan
 • E vendosur
 • Dush
 • Mikpritje për kafshë
Gastehaus Janssen
Gastehaus Janssen
Gastehaus Janssen
9.1 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Gjermania, Cuxhaven
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Vrapim me anije nën ujë
Best Western Donner's Hotel & Spa
Best Western Donner's Hotel & Spa
Best Western Donner's Hotel & Spa
8.1 E mirë
Hotel
Gjermania, Cuxhaven
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Seehotel Neue Liebe
Seehotel Neue Liebe
Seehotel Neue Liebe
8.1 E mirë
Hotel
Gjermania, Cuxhaven
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hotel Beckroge
Hotel Beckroge
Hotel Beckroge
8.3 E mirë
Hotel
Gjermania, Cuxhaven
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
Residenz Albatros
Residenz Albatros
Residenz Albatros
Apartament
Gjermania, Cuxhaven
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Hotel Seemeile
Hotel Seemeile
Hotel Seemeile
7.5 Mesatare
Hotel
Gjermania, Cuxhaven
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Domizil Am Deich
Domizil Am Deich
Domizil Am Deich
Hotel
Gjermania, Cuxhaven
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Ecje
 • Aktivitetet në ujë
Pura Vida Hotel Cuxhaven
Pura Vida Hotel Cuxhaven
Pura Vida Hotel Cuxhaven
Hotel
Gjermania, Cuxhaven
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • TV
 • Asistent
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.