Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Koloni me pishinë për fëmijë

Koloni
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 26 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Koloni në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hilton Cologne
Hilton Cologne
Hilton Cologne
7.8 Mesatare
Hotel
Gjermania, Koloni
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hyatt Regency Koln
Hyatt Regency Koln
Hyatt Regency Koln
8.6 E mirë
Hotel
Gjermania, Koloni
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Excelsior Hotel Ernst am Dom
Excelsior Hotel Ernst am Dom
Excelsior Hotel Ernst am Dom
Hotel
Gjermania, Koloni
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Dorint Hotel am Heumarkt Koln
Dorint Hotel am Heumarkt Koln
Dorint Hotel am Heumarkt Koln
Hotel
Gjermania, Koloni
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
NH Koln Altstadt
NH Koln Altstadt
NH Koln Altstadt
8.1 E mirë
Hotel
Gjermania, Koloni
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Wyndham Koln
Wyndham Koln
Wyndham Koln
7.1 Mesatare
Hotel
Gjermania, Koloni
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
NH Collection Koln Mediapark
NH Collection Koln Mediapark
NH Collection Koln Mediapark
8.2 E mirë
Hotel
Gjermania, Koloni
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Dorint An der Messe Koln
Dorint An der Messe Koln
Dorint An der Messe Koln
Hotel
Gjermania, Koloni
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Novotel Koln City
Novotel Koln City
Novotel Koln City
8.2 E mirë
Hotel
Gjermania, Koloni
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Radisson Blu Hotel Cologne
Radisson Blu Hotel Cologne
Radisson Blu Hotel Cologne
8.4 E mirë
Hotel
Gjermania, Koloni
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Hotel Santo Cologne
Hotel Santo Cologne
Hotel Santo Cologne
8.4 E mirë
Hotel
Gjermania, Koloni
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Eden Hotel Fruh am Dom
Eden Hotel Fruh am Dom
Eden Hotel Fruh am Dom
Hotel
Gjermania, Koloni
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Pullman Cologne
Pullman Cologne
Pullman Cologne
8.2 E mirë
Hotel
Gjermania, Koloni
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
PLAZA Premium Koln
PLAZA Premium Koln
PLAZA Premium Koln
7.1 Mesatare
Hotel
Gjermania, Koloni
Largësia nga qendra e qytetit:
6.2 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Essential by Dorint Koln-Junkersdorf
Essential by Dorint Koln-Junkersdorf
Essential by Dorint Koln-Junkersdorf
7.6 Mesatare
Hotel
Gjermania, Koloni
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Hotel Esplanade Cologne
Hotel Esplanade Cologne
Hotel Esplanade Cologne
7.8 Mesatare
Hotel
Gjermania, Koloni
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Ameron Hotel Regent
Ameron Hotel Regent
Ameron Hotel Regent
Hotel
Gjermania, Koloni
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Hotel am Augustinerplatz
Hotel am Augustinerplatz
Hotel am Augustinerplatz
Hotel
Gjermania, Koloni
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Klube natë
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Buchholz Downtown Hotel
Buchholz Downtown Hotel
Buchholz Downtown Hotel
Hotel
Gjermania, Koloni
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
Hotel Uhu Garni - Superior
Hotel Uhu Garni - Superior
Hotel Uhu Garni - Superior
8.6 E mirë
Hotel
Gjermania, Koloni
Largësia nga qendra e qytetit:
10.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • TV
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.