Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Celle, Gjermania

Celle
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 28 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Althoff Hotel Furstenhof
Althoff Hotel Furstenhof
Althoff Hotel Furstenhof
8.5 E mirë
Hotel
Gjermania, Celle
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Celler Hof
Celler Hof
Celler Hof
8.0 E mirë
Hotel
Gjermania, Celle
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
Hotel St Georg Garni
Hotel St Georg Garni
Hotel St Georg Garni
8.8 E mirë
Hotel
Gjermania, Celle
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
IntercityHotel Celle
IntercityHotel Celle
IntercityHotel Celle
7.5 Mesatare
Hotel
Gjermania, Celle
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Hotel Am Braunen Hirsch
Hotel Am Braunen Hirsch
Hotel Am Braunen Hirsch
8.1 E mirë
Hotel
Gjermania, Celle
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Mini-bar
Hotel zur Altstadt Celle
Hotel zur Altstadt Celle
Hotel zur Altstadt Celle
7.4 Mesatare
Hotel
Gjermania, Celle
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • TV
Schifferkrug Hotel & Restaurant
Schifferkrug Hotel & Restaurant
Schifferkrug Hotel & Restaurant
8.3 E mirë
Hotel
Gjermania, Celle
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Hotel Caroline Mathilde
Hotel Caroline Mathilde
Hotel Caroline Mathilde
8.4 E mirë
Hotel
Gjermania, Celle
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
Hotel Blumlage
Hotel Blumlage
Hotel Blumlage
8.6 E mirë
Hotel
Gjermania, Celle
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Schaper
Hotel Schaper
Hotel Schaper
8.5 E mirë
Hotel
Gjermania, Celle
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Hotel Neun 3/4
Hotel Neun 3/4
Hotel Neun 3/4
6.6 Më poshtë mesatare
Hotel
Gjermania, Celle
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • TV
Hotel Heidekonig
Hotel Heidekonig
Hotel Heidekonig
8.3 E mirë
Hotel
Gjermania, Celle
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Ringhotel Celler Tor
Ringhotel Celler Tor
Ringhotel Celler Tor
8.3 E mirë
Hotel
Gjermania, Celle
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Apartment Brauner Hirsch
Apartment Brauner Hirsch
Apartment Brauner Hirsch
Apartament
Gjermania, Celle
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Leisewitz' Garten
Leisewitz' Garten
Leisewitz' Garten
8.0 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Gjermania, Celle
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Schaperkrug
Schaperkrug
Schaperkrug
7.9 Mesatare
Hotel
Gjermania, Celle
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Romantik Hotel Kollners Landhaus
Romantik Hotel Kollners Landhaus
Romantik Hotel Kollners Landhaus
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Gjermania, Celle
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Garni am Eckernweg
Hotel Garni am Eckernweg
Hotel Garni am Eckernweg
8.7 E mirë
Hotel
Gjermania, Celle
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Landgasthof Voltmer
Landgasthof Voltmer
Landgasthof Voltmer
Hotel
Gjermania, Celle
Largësia nga qendra e qytetit:
12.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Zonë e caktuar për duhan
Hotel Village Celle
Hotel Village Celle
Hotel Village Celle
Hotel
Gjermania, Celle
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Mikpritje për kafshë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.