Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Binz, Gjermania

Binz
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 257 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Ceres am Meer
Ceres am Meer
Ceres am Meer
8.9 E mirë
Hotel
Gjermania, Binz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Grand Hotel Binz
Grand Hotel Binz
Grand Hotel Binz
8.0 E mirë
Hotel
Gjermania, Binz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Binzer Parkvillen
Apartament
Gjermania, Binz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Saunë
Prora Dune 7
Prora Dune 7
Prora Dune 7
Apartament
Gjermania, Binz
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Saunë
 • Ecje
Ferienhaus Meeresrauschen
Ferienhaus Meeresrauschen
Ferienhaus Meeresrauschen
Dhoma pushimesh
Gjermania, Binz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Saunë
 • Ecje
Villa Sirene Whg 4 Konigsstuhl
Apartament
Gjermania, Binz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Saunë
 • Ecje
Villa Sirene Whg 12 Meerblick - 5 Sterne
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
Hotel Vier Jahreszeiten Binz
Hotel Vier Jahreszeiten Binz
Hotel Vier Jahreszeiten Binz
7.9 Mesatare
Hotel
Gjermania, Binz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
IFA Rugen Hotel & Ferienpark
IFA Rugen Hotel & Ferienpark
IFA Rugen Hotel & Ferienpark
7.8 Mesatare
Hotel
Gjermania, Binz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Strandhotel Binz
Strandhotel Binz
Strandhotel Binz
8.3 E mirë
Hotel
Gjermania, Binz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
Rugard Thermal Strandhotel
Rugard Thermal Strandhotel
Rugard Thermal Strandhotel
7.7 Mesatare
Hotel
Gjermania, Binz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Nymphe Strandhotel & Apartments
Nymphe Strandhotel & Apartments
Nymphe Strandhotel & Apartments
Hotel
Gjermania, Binz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Dorint Strandhotel Binz Rugen
Dorint Strandhotel Binz Rugen
Dorint Strandhotel Binz Rugen
8.7 E mirë
Hotel
Gjermania, Binz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Centralhotel Binz
Centralhotel Binz
Centralhotel Binz
8.4 E mirë
Hotel
Gjermania, Binz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hotel Villa Belvedere und Appartements
Hotel Villa Belvedere und Appartements
Hotel Villa Belvedere und Appartements
8.3 E mirë
Hotel
Gjermania, Binz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel AM MEER & Spa
Hotel AM MEER & Spa
Hotel AM MEER & Spa
8.8 E mirë
Hotel
Gjermania, Binz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Villa Salve Binz
Villa Salve Binz
Villa Salve Binz
Hotel
Gjermania, Binz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Shërbimi i larjes
 • Depozitimi i bagazheve
Travel Charme Kurhaus Binz
Travel Charme Kurhaus Binz
Travel Charme Kurhaus Binz
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Gjermania, Binz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Arkona Strandresidenzen
Hotel Arkona Strandresidenzen
Hotel Arkona Strandresidenzen
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Gjermania, Binz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Arkona Strandhotel
Arkona Strandhotel
Arkona Strandhotel
7.3 Mesatare
Hotel
Gjermania, Binz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.