Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Berlini me pishinë për fëmijë

Berlini
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 111 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Berlini në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hilton Berlin
Hilton Berlin
Hilton Berlin
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Pullman Berlin Schweizerhof
Pullman Berlin Schweizerhof
Pullman Berlin Schweizerhof
8.5 E mirë
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Steigenberger Hotel am Kanzleramt
Steigenberger Hotel am Kanzleramt
Steigenberger Hotel am Kanzleramt
8.6 E mirë
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Sheraton Berlin Grand Hotel Esplanade
Sheraton Berlin Grand Hotel Esplanade
Sheraton Berlin Grand Hotel Esplanade
7.6 Mesatare
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Westin Grand Berlin
The Westin Grand Berlin
The Westin Grand Berlin
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Adlon Kempinski
Hotel Adlon Kempinski
Hotel Adlon Kempinski
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Hotel Bristol Berlin
Hotel Bristol Berlin
Hotel Bristol Berlin
7.9 Mesatare
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
5.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
InterContinental Berlin
InterContinental Berlin
InterContinental Berlin
8.7 E mirë
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Grand Hyatt Berlin
Grand Hyatt Berlin
Grand Hyatt Berlin
8.7 E mirë
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Berlin Marriott Hotel
Berlin Marriott Hotel
Berlin Marriott Hotel
8.6 E mirë
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Ritz-Carlton Berlin
The Ritz-Carlton Berlin
The Ritz-Carlton Berlin
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
The Mandala Hotel
The Mandala Hotel
The Mandala Hotel
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
DoubleTree by Hilton Berlin Ku'damm
DoubleTree by Hilton Berlin Ku'damm
DoubleTree by Hilton Berlin Ku'damm
8.8 E mirë
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Shënjestër
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Regent Berlin
Regent Berlin
Regent Berlin
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Waldorf Astoria Berlin
Waldorf Astoria Berlin
Waldorf Astoria Berlin
8.4 E mirë
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Hotel Zoo Berlin
Hotel Zoo Berlin
Hotel Zoo Berlin
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel De Rome Berlin
Hotel De Rome Berlin
Hotel De Rome Berlin
8.5 E mirë
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Louisa's Place
Louisa's Place
Louisa's Place
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
7.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel am Steinplatz Autograph Collection
Hotel am Steinplatz Autograph Collection
Hotel am Steinplatz Autograph Collection
8.8 E mirë
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Patrick Hellmann Schlosshotel
Patrick Hellmann Schlosshotel
Patrick Hellmann Schlosshotel
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
10.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.