Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Baabe, Gjermania

Baabe
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 33 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Hotel Solthus am See
Hotel Solthus am See
Hotel Solthus am See
8.4 E mirë
Hotel
Gjermania, Baabe
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Strandhotel Baabe
Strandhotel Baabe
Strandhotel Baabe
8.2 E mirë
Hotel
Gjermania, Baabe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Villa Granitz
Hotel Villa Granitz
Hotel Villa Granitz
8.9 E mirë
Hotel
Gjermania, Baabe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Tavolinë udhëtimi
Familienhotel Villa Sano
Familienhotel Villa Sano
Familienhotel Villa Sano
8.3 E mirë
Hotel
Gjermania, Baabe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Strandallee
Hotel Strandallee
Hotel Strandallee
7.9 Mesatare
Hotel
Gjermania, Baabe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Birkenhof Garni
Hotel Birkenhof Garni
Hotel Birkenhof Garni
8.5 E mirë
Hotel
Gjermania, Baabe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Apartments Villa Seeblick
Apartament
Gjermania, Baabe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Liqeni
 • Ecje
 • Kopilak
Villa Waldblick
Villa Waldblick
Villa Waldblick
Apartament
Gjermania, Baabe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Peshkimi
Hotel Altes Kurhaus
Hotel Altes Kurhaus
Hotel Altes Kurhaus
8.8 E mirë
Hotel
Gjermania, Baabe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
Strandhotel Seestern
Strandhotel Seestern
Strandhotel Seestern
8.4 E mirë
Hotel
Gjermania, Baabe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Parkimi
Hotel Stortebeker Ostseebad Baabe
Hotel Stortebeker Ostseebad Baabe
Hotel Stortebeker Ostseebad Baabe
8.2 E mirë
Hotel
Gjermania, Baabe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
Strandstrasse by Rujana
Strandstrasse by Rujana
Strandstrasse by Rujana
Apartament
Gjermania, Baabe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Ferienwohnung Lachmowe Baabe
Apartament
Gjermania, Baabe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Saunë
 • Ecje
Ferienhaus In Suhemi mit Terrasse
Ferienhaus In Suhemi mit Terrasse
Ferienhaus In Suhemi mit Terrasse
Dhoma pushimesh
Gjermania, Baabe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
Haus Baabe by Rujana
Haus Baabe by Rujana
Haus Baabe by Rujana
Apartament
Gjermania, Baabe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Saunë
Fischerhaus Baabe - Apt 01
Fischerhaus Baabe - Apt 01
Fischerhaus Baabe - Apt 01
Apartament
Gjermania, Baabe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Pishinë
 • Peshkimi
Ferienhaeuser Hitthim Baabe
Hotel
Gjermania, Baabe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Villa Carina 'Carina's 901'
Apartament
Gjermania, Baabe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Peshkimi
 • Ecje
 • Aktivitetet në ujë
Ferienwohnungen Schulte
Apartament
Gjermania, Baabe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Peshkimi
 • Ecje
 • Aktivitetet në ujë
Strandvilla Baabe 14 - Meerbaabe - 116848
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Saunë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.