Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Alsfeld, Gjermania

Alsfeld
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 12 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Hotel Klingelhoffer
Hotel Klingelhoffer
Hotel Klingelhoffer
8.1 E mirë
Hotel
Gjermania, Alsfeld
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Hotel Krone
Hotel Krone
Hotel Krone
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Gjermania, Alsfeld
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Parkimi
Hotel-Restaurant Zum Schwalbennest
Hotel-Restaurant Zum Schwalbennest
Hotel-Restaurant Zum Schwalbennest
7.4 Mesatare
Hotel
Gjermania, Alsfeld
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Parkimi
Esmer Hotel Zur Erholung
Esmer Hotel Zur Erholung
Esmer Hotel Zur Erholung
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Gjermania, Alsfeld
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Hotel Zur Schmiede Alsfeld
Hotel Zur Schmiede Alsfeld
Hotel Zur Schmiede Alsfeld
7.9 Mesatare
Hotel
Gjermania, Alsfeld
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Restaurant / Pension Mainzer Tor
Restaurant / Pension Mainzer Tor
Restaurant / Pension Mainzer Tor
8.0 E mirë
Pensjon
Gjermania, Alsfeld
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkim falas
VillaAdel es designrooms
VillaAdel es designrooms
VillaAdel es designrooms
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Gjermania, Alsfeld
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Ferienhaus Zum Amthof
Apartament
Gjermania, Alsfeld
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Seehotel Michaela
Seehotel Michaela
Seehotel Michaela
8.1 E mirë
Hotel
Gjermania, Alsfeld
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
Alsfelder Apartment
Apartament
Gjermania, Alsfeld
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Peshkimi
 • Tavolinë udhëtimi
 • Ecje
Hotel Villa Raab
Hotel Villa Raab
Hotel Villa Raab
Hotel
Gjermania, Alsfeld
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Ecje
 • Dhoma takimesh
Pfefferhohe Hotel & Restaurant
Hotel
Gjermania, Alsfeld
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Restorant
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Dhoma takimesh
 • Fotokopjuesi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.