Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Batumi me pishinë për fëmijë

Batumi
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 27 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Batumi në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hilton Batumi
Hilton Batumi
Hilton Batumi
Hotel
Gjeorgjia, Batumi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Parkimi
Sheraton Batumi Hotel
Sheraton Batumi Hotel
Sheraton Batumi Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Gjeorgjia, Batumi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Divan Suites Batumi
Divan Suites Batumi
Divan Suites Batumi
Hotel
Gjeorgjia, Batumi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hotel Intourist Palace
Hotel Intourist Palace
Hotel Intourist Palace
Hotel
Gjeorgjia, Batumi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Radisson Blu Hotel Batumi
Radisson Blu Hotel Batumi
Radisson Blu Hotel Batumi
Hotel
Gjeorgjia, Batumi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Colosseum Marina Hotel
Colosseum Marina Hotel
Colosseum Marina Hotel
Hotel
Gjeorgjia, Batumi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Euphoria Batumi Convention & Casino Hotel
Euphoria Batumi Convention & Casino Hotel
Euphoria Batumi Convention & Casino Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Wyndham Batumi
Wyndham Batumi
Wyndham Batumi
Hotel
Gjeorgjia, Batumi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Ire Palace
Ire Palace
Ire Palace
7.9 Mesatare
Hotel
Gjeorgjia, Batumi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Depozitimi i bagazheve
Hotel Peria
Hotel Peria
Hotel Peria
Hotel
Gjeorgjia, Batumi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Batumi Wonderland Guest House
Batumi Wonderland Guest House
Batumi Wonderland Guest House
Shtëpi e mysafirëve
Gjeorgjia, Batumi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
SV Hotel Batumi
SV Hotel Batumi
SV Hotel Batumi
Hotel
Gjeorgjia, Batumi
Largësia nga qendra e qytetit:
7.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Guest House Gia
Guest House Gia
Guest House Gia
Shtëpi e mysafirëve
Gjeorgjia, Batumi
Largësia nga qendra e qytetit:
10.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
 • Mikrovale
Private House in Batumi
Private House in Batumi
Private House in Batumi
Shtëpi e mysafirëve
Gjeorgjia, Batumi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
On Khimshiashvili Apartment
On Khimshiashvili Apartment
On Khimshiashvili Apartment
Apartament
Gjeorgjia, Batumi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Guesthouse Nika & Hotel COSTA
Guesthouse Nika & Hotel COSTA
Guesthouse Nika & Hotel COSTA
Hotel
Gjeorgjia, Batumi
Largësia nga qendra e qytetit:
6.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
Martini
Martini
Martini
Hotel
Gjeorgjia, Batumi
Largësia nga qendra e qytetit:
12.1 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
Apartment Urushadze
Apartment Urushadze
Apartment Urushadze
Apartament
Gjeorgjia, Batumi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
Batumi West Hotel
Batumi West Hotel
Batumi West Hotel
Hotel
Gjeorgjia, Batumi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Biliardo
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • ATM / Makinë e parasë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Gumbati sea and sea lights
Apartament
Gjeorgjia, Batumi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Casino
 • Biliardo
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Peshkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.