Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Saint-Nazaire, Franca

Saint-Nazaire
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 10 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Appart'City Saint Nazaire Ocean
Appart'City Saint Nazaire Ocean
Appart'City Saint Nazaire Ocean
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Saint-Nazaire
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • TV
Best Western Hotel De La Plage Saint Marc Sur Mer
Best Western Hotel De La Plage Saint Marc Sur Mer
Best Western Hotel De La Plage Saint Marc Sur Mer
7.9 Mesatare
Hotel
Franca, Saint-Nazaire
Largësia nga qendra e qytetit:
6.3 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
Holiday Inn Express Saint-Nazaire
Holiday Inn Express Saint-Nazaire
Holiday Inn Express Saint-Nazaire
8.6 E mirë
Hotel
Franca, Saint-Nazaire
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Comfort Hotel de L'Europe Saint Nazaire
Comfort Hotel de L'Europe Saint Nazaire
Comfort Hotel de L'Europe Saint Nazaire
7.8 Mesatare
Hotel
Franca, Saint-Nazaire
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Brit Hotel Saint-Nazaire Centre
Brit Hotel Saint-Nazaire Centre
Brit Hotel Saint-Nazaire Centre
7.9 Mesatare
Hotel
Franca, Saint-Nazaire
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
The Originals City Hotel Anaiade Saint-Nazaire Inter-Hotel
The Originals City Hotel Anaiade Saint-Nazaire Inter-Hotel
The Originals City Hotel Anaiade Saint-Nazaire Inter-Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Parkimi
The Originals Boutique Hotel Aquilon Saint-Nazaire Inter-Hotel
The Originals Boutique Hotel Aquilon Saint-Nazaire Inter-Hotel
The Originals Boutique Hotel Aquilon Saint-Nazaire Inter-Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
B&B HOTEL Saint-Nazaire Pornichet
B&B HOTEL Saint-Nazaire Pornichet
B&B HOTEL Saint-Nazaire Pornichet
8.2 E mirë
Hotel
Franca, Saint-Nazaire
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
Hotel Le Berry
Hotel Le Berry
Hotel Le Berry
8.1 E mirë
Hotel
Franca, Saint-Nazaire
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Hotel La Belle Etoile Saint-Nazaire
Hotel La Belle Etoile Saint-Nazaire
Hotel La Belle Etoile Saint-Nazaire
8.3 E mirë
Hotel
Franca, Saint-Nazaire
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.