Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Ruen, Franca

Ruen
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 64 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Hotel de Bourgtheroulde Autograph Collection
Hotel de Bourgtheroulde Autograph Collection
Hotel de Bourgtheroulde Autograph Collection
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
CosyRouen Gare
Apartament
Franca, Ruen
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Shërbimi i larjes
Mercure Rouen Centre Cathedrale
Mercure Rouen Centre Cathedrale
Mercure Rouen Centre Cathedrale
8.3 E mirë
Hotel
Franca, Ruen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Novotel Suites Rouen Normandie
Novotel Suites Rouen Normandie
Novotel Suites Rouen Normandie
8.0 E mirë
Hotel
Franca, Ruen
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Kyriad Rouen Centre
Kyriad Rouen Centre
Kyriad Rouen Centre
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Franca, Ruen
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
ibis Rouen Champ de Mars
ibis Rouen Champ de Mars
ibis Rouen Champ de Mars
7.9 Mesatare
Hotel
Franca, Ruen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Hotel Rouen St-Sever
Hotel Rouen St-Sever
Hotel Rouen St-Sever
6.7 Më poshtë mesatare
Hotel
Franca, Ruen
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Hotel De La Cathedrale Rouen
Hotel De La Cathedrale Rouen
Hotel De La Cathedrale Rouen
7.7 Mesatare
Hotel
Franca, Ruen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Brit Hotel Rouen Centre
Brit Hotel Rouen Centre
Brit Hotel Rouen Centre
7.3 Mesatare
Hotel
Franca, Ruen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Hotel 1er Consul Rouen
Hotel 1er Consul Rouen
Hotel 1er Consul Rouen
7.7 Mesatare
Hotel
Franca, Ruen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Hotel Litteraire Gustave Flaubert BW Signature Collection
Hotel Litteraire Gustave Flaubert BW Signature Collection
Hotel Litteraire Gustave Flaubert BW Signature Collection
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
B&B HOTEL Rouen Centre Rive Droite
B&B HOTEL Rouen Centre Rive Droite
B&B HOTEL Rouen Centre Rive Droite
7.9 Mesatare
Hotel
Franca, Ruen
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Comfort Hotel Rouen Alba
Comfort Hotel Rouen Alba
Comfort Hotel Rouen Alba
7.1 Mesatare
Hotel
Franca, Ruen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
Hotel Morand
Hotel Morand
Hotel Morand
7.5 Mesatare
Hotel
Franca, Ruen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
Mercure Rouen Champ de Mars
Mercure Rouen Champ de Mars
Mercure Rouen Champ de Mars
7.8 Mesatare
Hotel
Franca, Ruen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Ibis Styles Rouen Centre Cathedrale
Hotel Ibis Styles Rouen Centre Cathedrale
Hotel Ibis Styles Rouen Centre Cathedrale
7.1 Mesatare
Hotel
Franca, Ruen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Ashensor / Lift
Alive Hotel De Quebec
Alive Hotel De Quebec
Alive Hotel De Quebec
8.2 E mirë
Hotel
Franca, Ruen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel De Paris Rouen
Hotel De Paris Rouen
Hotel De Paris Rouen
8.5 E mirë
Hotel
Franca, Ruen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Hotel Dandy Rouen centre
Hotel Dandy Rouen centre
Hotel Dandy Rouen centre
8.0 E mirë
Hotel
Franca, Ruen
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Le Vieux Carre
Le Vieux Carre
Le Vieux Carre
8.0 E mirë
Hotel
Franca, Ruen
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.