Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Piana, Franca

Piana
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 7 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Hotel Capo Rosso
Hotel Capo Rosso
Hotel Capo Rosso
8.2 E mirë
Hotel
Franca, Piana
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Mare E Monti Piana
Mare E Monti Piana
Mare E Monti Piana
8.3 E mirë
Hotel
Franca, Piana
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
Hotel Scandola Piana
Hotel Scandola Piana
Hotel Scandola Piana
8.6 E mirë
Hotel
Franca, Piana
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Residence de Vacances Marina d'Arone
Residence de Vacances Marina d'Arone
Residence de Vacances Marina d'Arone
9.1 E shkëlqyer
Dhoma pushimesh
Franca, Piana
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
U Casinu
U Casinu
U Casinu
Apartament
Franca, Piana
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Residence de la Tour
Residence de la Tour
Residence de la Tour
Apartament
Franca, Piana
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ecje
Hotel Les Calanques Piana
Hotel Les Calanques Piana
Hotel Les Calanques Piana
Hotel
Franca, Piana
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Pishinë
 • Depozitimi i bagazheve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.