Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Metz, Franca

Metz
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 56 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Novotel Metz Centre
Novotel Metz Centre
Novotel Metz Centre
7.3 Mesatare
Hotel
Franca, Metz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
ibis Styles Metz Centre Station
ibis Styles Metz Centre Station
ibis Styles Metz Centre Station
7.9 Mesatare
Hotel
Franca, Metz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
ibis Metz Centre Cathedrale
ibis Metz Centre Cathedrale
ibis Metz Centre Cathedrale
7.6 Mesatare
Hotel
Franca, Metz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Hotel Le Mondon
Hotel Le Mondon
Hotel Le Mondon
7.5 Mesatare
Hotel
Franca, Metz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Ibis Budget Metz Technopole
Ibis Budget Metz Technopole
Ibis Budget Metz Technopole
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Franca, Metz
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
Alerion Centre Gare
Alerion Centre Gare
Alerion Centre Gare
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Franca, Metz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • TV
 • Recepsion 24-orësh
Mercure Metz Centre
Mercure Metz Centre
Mercure Metz Centre
7.9 Mesatare
Hotel
Franca, Metz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Volejbolli
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Bristol Metz Centre Gare
Hotel Bristol Metz Centre Gare
Hotel Bristol Metz Centre Gare
7.4 Mesatare
Hotel
Franca, Metz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Ashensor / Lift
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
Best Western Plus Hotel Metz Technopole
Best Western Plus Hotel Metz Technopole
Best Western Plus Hotel Metz Technopole
7.9 Mesatare
Hotel
Franca, Metz
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Du Theatre Metz
Hotel Du Theatre Metz
Hotel Du Theatre Metz
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Franca, Metz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Campanile Metz Est Technopole
Campanile Metz Est Technopole
Campanile Metz Est Technopole
7.2 Mesatare
Hotel
Franca, Metz
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkim falas
Hotel La Citadelle Metz - MGallery
Hotel La Citadelle Metz - MGallery
Hotel La Citadelle Metz - MGallery
8.8 E mirë
Hotel
Franca, Metz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
ibis Metz Centre Gare
ibis Metz Centre Gare
ibis Metz Centre Gare
7.2 Mesatare
Hotel
Franca, Metz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Kyriad Metz Centre
Kyriad Metz Centre
Kyriad Metz Centre
7.8 Mesatare
Hotel
Franca, Metz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Comfort Hotel Cecil Metz Gare
Comfort Hotel Cecil Metz Gare
Comfort Hotel Cecil Metz Gare
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Franca, Metz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
Hotel Premiere Classe Metz TECHNOPOLE
Hotel Premiere Classe Metz TECHNOPOLE
Hotel Premiere Classe Metz TECHNOPOLE
8.6 E mirë
Hotel
Franca, Metz
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
Residhome Metz Lorraine
Residhome Metz Lorraine
Residhome Metz Lorraine
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Metz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Kuzhinë
Best Western Metz Centre Gare
Best Western Metz Centre Gare
Best Western Metz Centre Gare
8.3 E mirë
Hotel
Franca, Metz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Adams Hotel Metz
Adams Hotel Metz
Adams Hotel Metz
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Franca, Metz
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Hotel du Centre Metz
Hotel du Centre Metz
Hotel du Centre Metz
7.8 Mesatare
Hotel
Franca, Metz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.