Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Marsejë me kuzhinë dhe kuzhinete

Marsejë
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 20 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Kuzhinat dhe Kuzhinat e Vogla në Marsejë për vitin 2024. Ne kemi zgjedhur me kujdes këto regjistrime, duke marrë parasysh (kushtetuar që është e mundur) shqyrtimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, tipin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe kuzhinat e vogla ose kuzhinat e plota. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet e fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Residhome Appart Hotel Saint-Charles
Residhome Appart Hotel Saint-Charles
Residhome Appart Hotel Saint-Charles
7.8 Mesatare
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Appart'City Marseille Euromed
Appart'City Marseille Euromed
Appart'City Marseille Euromed
7.0 Mesatare
Apartament
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Novotel Suites Marseille Centre Euromed
Novotel Suites Marseille Centre Euromed
Novotel Suites Marseille Centre Euromed
8.1 E mirë
Hotel
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Maisons du Monde Hotel & Suites - Marseille Vieux Port
Maisons du Monde Hotel & Suites - Marseille Vieux Port
Maisons du Monde Hotel & Suites - Marseille Vieux Port
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Residhotel Le Grand Prado
Residhotel Le Grand Prado
Residhotel Le Grand Prado
7.0 Mesatare
Hotel
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Citadines Castellane Marseille
Citadines Castellane Marseille
Citadines Castellane Marseille
8.0 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
Aparthotel Adagio Access Marseille Prado Perier
Aparthotel Adagio Access Marseille Prado Perier
Aparthotel Adagio Access Marseille Prado Perier
7.7 Mesatare
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Appart'City Marseille Centre Prado Velodrome ex Seven Urban Suites Marseille
Appart'City Marseille Centre Prado Velodrome ex Seven Urban Suites Marseille
Appart'City Marseille Centre Prado Velodrome ex Seven Urban Suites Marseille
7.7 Mesatare
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Residhotel Vieux Port
Residhotel Vieux Port
Residhotel Vieux Port
7.3 Mesatare
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Staycity Aparthotels Centre Vieux Port
Staycity Aparthotels Centre Vieux Port
Staycity Aparthotels Centre Vieux Port
8.6 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Aparthotel Adagio Access Marseille Saint Charles
Aparthotel Adagio Access Marseille Saint Charles
Aparthotel Adagio Access Marseille Saint Charles
7.5 Mesatare
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Aparthotel Adagio Marseille Prado Plage
Aparthotel Adagio Marseille Prado Plage
Aparthotel Adagio Marseille Prado Plage
7.6 Mesatare
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
City Residence Marseille
City Residence Marseille
City Residence Marseille
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Raphael Prado
Hotel Raphael Prado
Hotel Raphael Prado
5.8
Hotel
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Residence Services Calypso Calanques Plage
Residence Services Calypso Calanques Plage
Residence Services Calypso Calanques Plage
7.9 Mesatare
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Odalys City Marseille Le Dome
Odalys City Marseille Le Dome
Odalys City Marseille Le Dome
6.8 Më poshtë mesatare
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Villa Valflor
Villa Valflor
Villa Valflor
9.1 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Solariumi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Residence Meublee Services
Residence Meublee Services
Residence Meublee Services
7.8 Mesatare
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Pied a Terre en Ville
Pied a Terre en Ville
Pied a Terre en Ville
Mengjezore dhe Mbrëmje
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Chambre d'hotes Habitation Bougainville
Chambre d'hotes Habitation Bougainville
Chambre d'hotes Habitation Bougainville
Mengjezore dhe Mbrëmje
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.