Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Marsejë me pishinë për fëmijë

Marsejë
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 25 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Marsejë në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Sofitel Marseille Vieux-Port
Sofitel Marseille Vieux-Port
Sofitel Marseille Vieux-Port
8.3 E mirë
Hotel
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
InterContinental Marseille - Hotel Dieu
InterContinental Marseille - Hotel Dieu
InterContinental Marseille - Hotel Dieu
8.3 E mirë
Hotel
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel C2
Hotel C2
Hotel C2
Hotel
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Le Petit Nice Passedat
Le Petit Nice Passedat
Le Petit Nice Passedat
8.2 E mirë
Hotel
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
App-Arte Marseille Vieux-Port
App-Arte Marseille Vieux-Port
App-Arte Marseille Vieux-Port
Apartament
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Novotel Suites Marseille Centre Euromed
Novotel Suites Marseille Centre Euromed
Novotel Suites Marseille Centre Euromed
8.1 E mirë
Hotel
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Mercure Marseille Centre Vieux Port
Mercure Marseille Centre Vieux Port
Mercure Marseille Centre Vieux Port
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
Novotel Marseille Vieux Port
Novotel Marseille Vieux Port
Novotel Marseille Vieux Port
7.8 Mesatare
Hotel
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Grand Hotel Beauvau Marseille Vieux Port - MGallery
Grand Hotel Beauvau Marseille Vieux Port - MGallery
Grand Hotel Beauvau Marseille Vieux Port - MGallery
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
nhow Marseille
nhow Marseille
nhow Marseille
Hotel
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Ibis Marseille Centre Gare Saint Charles Hotel
Ibis Marseille Centre Gare Saint Charles Hotel
Ibis Marseille Centre Gare Saint Charles Hotel
7.8 Mesatare
Hotel
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Hipark by Adagio Marseille
Hipark by Adagio Marseille
Hipark by Adagio Marseille
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Mama Shelter Marseille
Mama Shelter Marseille
Mama Shelter Marseille
8.1 E mirë
Hotel
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Hotel Carre Vieux Port
Hotel Carre Vieux Port
Hotel Carre Vieux Port
8.0 E mirë
Hotel
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
Alex Hotel & Spa
Alex Hotel & Spa
Alex Hotel & Spa
8.3 E mirë
Hotel
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Ibis Marseille Bonneveine Calanques Plages
Ibis Marseille Bonneveine Calanques Plages
Ibis Marseille Bonneveine Calanques Plages
7.6 Mesatare
Hotel
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Novotel Marseille Centre Prado Velodrome
Novotel Marseille Centre Prado Velodrome
Novotel Marseille Centre Prado Velodrome
7.8 Mesatare
Hotel
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Belle-Vue Marseille
Hotel Belle-Vue Marseille
Hotel Belle-Vue Marseille
8.1 E mirë
Hotel
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Mercure Marseille Centre Prado Velodrome
Mercure Marseille Centre Prado Velodrome
Mercure Marseille Centre Prado Velodrome
8.3 E mirë
Hotel
Franca, Marsejë
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
B&B Hotel Marseille Prado Velodrome
B&B Hotel Marseille Prado Velodrome
B&B Hotel Marseille Prado Velodrome
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Kujdestari / Shërbime për fëmijë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.