Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Lion me kuzhinë dhe kuzhinete

Lion
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 31 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Kuzhinat dhe Kuzhinat e Vogla në Lion për vitin 2024. Ne kemi zgjedhur me kujdes këto regjistrime, duke marrë parasysh (kushtetuar që është e mundur) shqyrtimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, tipin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe kuzhinat e vogla ose kuzhinat e plota. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet e fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Villa Florentine
Villa Florentine
Villa Florentine
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Franca, Lion
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Lagrange Aparthotel Lyon Lumiere
Lagrange Aparthotel Lyon Lumiere
Lagrange Aparthotel Lyon Lumiere
8.0 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Lion
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Aparthotel Adagio Lyon Patio Confluence
Aparthotel Adagio Lyon Patio Confluence
Aparthotel Adagio Lyon Patio Confluence
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Appart'City Lyon Part Dieu
Appart'City Lyon Part Dieu
Appart'City Lyon Part Dieu
6.3 Më poshtë mesatare
Hotel
Franca, Lion
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkimi
Hotel Lyon Metropole
Hotel Lyon Metropole
Hotel Lyon Metropole
8.0 E mirë
Hotel
Franca, Lion
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Appart'City Lyon Part-Dieu Garibaldi
Appart'City Lyon Part-Dieu Garibaldi
Appart'City Lyon Part-Dieu Garibaldi
7.0 Mesatare
Hotel
Franca, Lion
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Mikrovale
Warwick Reine Astrid - Lyon
Warwick Reine Astrid - Lyon
Warwick Reine Astrid - Lyon
8.6 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Lion
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Citadines Presqu'ile Lyon
Citadines Presqu'ile Lyon
Citadines Presqu'ile Lyon
8.4 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Lion
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Residence Hoteliere Temporim Part Dieu
Residence Hoteliere Temporim Part Dieu
Residence Hoteliere Temporim Part Dieu
7.6 Mesatare
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Lion
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Appart'City Lyon Part Dieu Villette
Appart'City Lyon Part Dieu Villette
Appart'City Lyon Part Dieu Villette
7.4 Mesatare
Hotel
Franca, Lion
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Odalys City Lyon Bioparc Aparthotel
Odalys City Lyon Bioparc Aparthotel
Odalys City Lyon Bioparc Aparthotel
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Lion
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Q7 Lodge Lyon 7
Q7 Lodge Lyon 7
Q7 Lodge Lyon 7
8.0 E mirë
Hotel
Franca, Lion
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Mama Shelter Lyon
Mama Shelter Lyon
Mama Shelter Lyon
8.4 E mirë
Hotel
Franca, Lion
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Residence Hoteliere Temporim Cite Internationale
Residence Hoteliere Temporim Cite Internationale
Residence Hoteliere Temporim Cite Internationale
8.0 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Lion
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Appart'City Confort Lyon Gerland
Appart'City Confort Lyon Gerland
Apartament
Franca, Lion
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Privilodges Lyon
Privilodges Lyon
Privilodges Lyon
7.6 Mesatare
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Lion
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Solariumi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Sejours & Affaires Lyon Park Lane
Sejours & Affaires Lyon Park Lane
Sejours & Affaires Lyon Park Lane
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Lion
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Internet i shpejtë
Adagio Access Lyon Centre Universite
Adagio Access Lyon Centre Universite
Adagio Access Lyon Centre Universite
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Lion
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel de la Croix-Rousse
Hotel de la Croix-Rousse
Hotel de la Croix-Rousse
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Franca, Lion
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Residhome Lyon Gerland
Residhome Lyon Gerland
Residhome Lyon Gerland
7.7 Mesatare
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Lion
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Mikrovale
 • TV
 • Dhomat pa duhan
 • E vendosur
 • Mikpritje për kafshë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.