Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Lille me pishinë për fëmijë

Lille
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 19 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Lille në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hotel Barriere Lille
Hotel Barriere Lille
Hotel Barriere Lille
8.7 E mirë
Hotel
Franca, Lille
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
L'Hermitage Gantois Autograph Collection
L'Hermitage Gantois Autograph Collection
L'Hermitage Gantois Autograph Collection
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Novotel Suites Lille Europe
Novotel Suites Lille Europe
Novotel Suites Lille Europe
Hotel
Franca, Lille
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
ibis Styles Lille Centre Gare Beffroi
ibis Styles Lille Centre Gare Beffroi
ibis Styles Lille Centre Gare Beffroi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Biliardo
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Shërbimi i larjes
Alliance Lille - Couvent Des Minimes
Alliance Lille - Couvent Des Minimes
Alliance Lille - Couvent Des Minimes
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Mercure Lille Centre Grand Place
Mercure Lille Centre Grand Place
Mercure Lille Centre Grand Place
7.8 Mesatare
Hotel
Franca, Lille
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
ibis Lille Centre Gares
ibis Lille Centre Gares
ibis Lille Centre Gares
7.6 Mesatare
Hotel
Franca, Lille
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Grand Hotel Bellevue - Grand Place
Grand Hotel Bellevue - Grand Place
Grand Hotel Bellevue - Grand Place
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Novotel Lille Centre Grand Place
Novotel Lille Centre Grand Place
Novotel Lille Centre Grand Place
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Best Western Premier Why Hotel
Best Western Premier Why Hotel
Best Western Premier Why Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Franca, Lille
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Crowne Plaza Hotel Lille-Euralille
Crowne Plaza Hotel Lille-Euralille
Crowne Plaza Hotel Lille-Euralille
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
ibis Styles Lille Centre Grand Place
ibis Styles Lille Centre Grand Place
ibis Styles Lille Centre Grand Place
7.9 Mesatare
Hotel
Franca, Lille
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
Residhotel Lille Vauban
Residhotel Lille Vauban
Residhotel Lille Vauban
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Lille
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Novotel Lille Centre Gares
Novotel Lille Centre Gares
Novotel Lille Centre Gares
8.1 E mirë
Hotel
Franca, Lille
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Citadines City Centre Lille
Citadines City Centre Lille
Citadines City Centre Lille
8.1 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Lille
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Mercure Lille Centre Vieux Lille
Mercure Lille Centre Vieux Lille
Mercure Lille Centre Vieux Lille
7.5 Mesatare
Hotel
Franca, Lille
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Carlton Lille
Hotel Carlton Lille
Hotel Carlton Lille
Hotel
Franca, Lille
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Nationale Appart Hotel
Nationale Appart Hotel
Nationale Appart Hotel
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Lille
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Lille Avenue
Lille Avenue
Lille Avenue
Apartament
Franca, Lille
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.