Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Dijon me pishinë për fëmijë

Dijon
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 9 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Dijon në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Grand Hotel La Cloche Dijon - MGallery
Grand Hotel La Cloche Dijon - MGallery
Grand Hotel La Cloche Dijon - MGallery
8.5 E mirë
Hotel
Franca, Dijon
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Odalys City Dijon Les Cordeliers
Odalys City Dijon Les Cordeliers
Odalys City Dijon Les Cordeliers
7.9 Mesatare
Hotel
Franca, Dijon
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
Holiday Inn Dijon Toison D'or
Holiday Inn Dijon Toison D'or
Holiday Inn Dijon Toison D'or
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Mercure Dijon Centre Clemenceau
Mercure Dijon Centre Clemenceau
Mercure Dijon Centre Clemenceau
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Volejbolli
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
ibis Styles Dijon Central
ibis Styles Dijon Central
ibis Styles Dijon Central
8.2 E mirë
Hotel
Franca, Dijon
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Maison Philippe Le Bon Les Collectionneurs
Maison Philippe Le Bon Les Collectionneurs
Maison Philippe Le Bon Les Collectionneurs
8.2 E mirë
Hotel
Franca, Dijon
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hostellerie Du Chapeau Rouge
Hostellerie Du Chapeau Rouge
Hostellerie Du Chapeau Rouge
Hotel
Franca, Dijon
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Wilson Les Collectionneurs
Hotel Wilson Les Collectionneurs
Hotel Wilson Les Collectionneurs
8.0 E mirë
Hotel
Franca, Dijon
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Hotel des Halles
Hotel des Halles
Hotel des Halles
Hotel
Franca, Dijon
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.