Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Chamonix-Mont-Blanc me kuzhinë dhe kuzhinete

Chamonix-Mont-Blanc
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 12 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Kuzhinat dhe Kuzhinat e Vogla në Chamonix-Mont-Blanc për vitin 2024. Ne kemi zgjedhur me kujdes këto regjistrime, duke marrë parasysh (kushtetuar që është e mundur) shqyrtimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, tipin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe kuzhinat e vogla ose kuzhinat e plota. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet e fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Mercure Chamonix Centre
Mercure Chamonix Centre
Mercure Chamonix Centre
8.3 E mirë
Hotel
Franca, Chamonix-Mont-Blanc
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Langley hotel Gustavia
Langley hotel Gustavia
Langley hotel Gustavia
7.9 Mesatare
Hotel
Franca, Chamonix-Mont-Blanc
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Residence Pierre & Vacances La Riviere
Residence Pierre & Vacances La Riviere
Residence Pierre & Vacances La Riviere
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Chamonix-Mont-Blanc
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Hotel Le Labrador
Hotel Le Labrador
Hotel Le Labrador
8.4 E mirë
Hotel
Franca, Chamonix-Mont-Blanc
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Chalet Les Frenes
Chalet Les Frenes
Chalet Les Frenes
8.4 E mirë
Chalet
Franca, Chamonix-Mont-Blanc
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Fusha shtërrime
 • Kafe / Thaj kafeje
Hotel Eden Chamonix-Mont-Blanc
Hotel Eden Chamonix-Mont-Blanc
Hotel Eden Chamonix-Mont-Blanc
8.7 E mirë
Hotel
Franca, Chamonix-Mont-Blanc
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Aiguille du Midi Chamonix-Mont-Blanc
Aiguille du Midi Chamonix-Mont-Blanc
Aiguille du Midi Chamonix-Mont-Blanc
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Franca, Chamonix-Mont-Blanc
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Hotel Le Jeu de Paume
Hotel Le Jeu de Paume
Hotel Le Jeu de Paume
8.8 E mirë
Hotel
Franca, Chamonix-Mont-Blanc
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Le Genepy - Appart'hotel de Charme
Le Genepy - Appart'hotel de Charme
Le Genepy - Appart'hotel de Charme
8.8 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Chamonix-Mont-Blanc
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Masazh
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Residence Pierre & Vacances Le Chamois Blanc
Residence Pierre & Vacances Le Chamois Blanc
Residence Pierre & Vacances Le Chamois Blanc
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Chamonix-Mont-Blanc
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Fushë tenisi
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
 • TV
Interhome - Les Periades
Interhome - Les Periades
Interhome - Les Periades
Apartament
Franca, Chamonix-Mont-Blanc
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • TV
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Ecje
 • Kuzhinë e vogël
Appartement Mona
Appartement Mona
Appartement Mona
Apartament
Franca, Chamonix-Mont-Blanc
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Mikrovale
 • Kuzhinë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.