Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Calvi me pishinë për fëmijë

Calvi
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 14 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Calvi në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hotel Corsica
Hotel Corsica
Hotel Corsica
Hotel
Franca, Calvi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel La Villa Calvi
Hotel La Villa Calvi
Hotel La Villa Calvi
Hotel
Franca, Calvi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
La Signoria Calvi
La Signoria Calvi
La Signoria Calvi
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Franca, Calvi
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Domaine Villas Mandarine & Spa
Domaine Villas Mandarine & Spa
Domaine Villas Mandarine & Spa
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Grand Hotel De Calvi
Grand Hotel De Calvi
Grand Hotel De Calvi
7.4 Mesatare
Hotel
Franca, Calvi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Revellata
Hotel Revellata
Hotel Revellata
8.7 E mirë
Hotel
Franca, Calvi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Le Saint Erasme
Le Saint Erasme
Le Saint Erasme
Hotel
Franca, Calvi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Camping La Pinede Calvi
Camping La Pinede Calvi
Camping La Pinede Calvi
Resort
Franca, Calvi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Motel Les Pins
Motel Les Pins
Motel Les Pins
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Calvi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Campo Di Fiori Maisons de Charme
Campo Di Fiori Maisons de Charme
Campo Di Fiori Maisons de Charme
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel L'Acquale
Hotel L'Acquale
Hotel L'Acquale
Hotel
Franca, Calvi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel La Caravelle Calvi
Hotel La Caravelle Calvi
Hotel La Caravelle Calvi
8.6 E mirë
Hotel
Franca, Calvi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Village Vacances La Balagne
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Calvi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Ashensor / Lift
 • Pishinë
 • Pishinë jashtë
 • Klubi i fëmijëve
Feriendorf zum storrischen Esel
Feriendorf zum storrischen Esel
Feriendorf zum storrischen Esel
Parku i Pushimeve/Kampi
Franca, Calvi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.