Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Bordo me kuzhinë dhe kuzhinete

Bordo
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 19 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Kuzhinat dhe Kuzhinat e Vogla në Bordo për vitin 2024. Ne kemi zgjedhur me kujdes këto regjistrime, duke marrë parasysh (kushtetuar që është e mundur) shqyrtimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, tipin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe kuzhinat e vogla ose kuzhinat e plota. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet e fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Hotel Cardinal Bordeaux Centre
Hotel Cardinal Bordeaux Centre
Hotel Cardinal Bordeaux Centre
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Franca, Bordo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Villa Reale Bordeaux
Apartament
Franca, Bordo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Aparthotel Adagio Bordeaux Gambetta
Aparthotel Adagio Bordeaux Gambetta
Aparthotel Adagio Bordeaux Gambetta
8.5 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Bordo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
City Residence Bordeaux Centre
City Residence Bordeaux Centre
City Residence Bordeaux Centre
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Bordo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
All Suites Bordeaux Lac - Parc des Expositions
All Suites Bordeaux Lac - Parc des Expositions
All Suites Bordeaux Lac - Parc des Expositions
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Appart'City Bordeaux Centre
Appart'City Bordeaux Centre
Appart'City Bordeaux Centre
Apartament
Franca, Bordo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Mikrovale
Teneo Apparthotel Bordeaux Gare Saint Jean
Teneo Apparthotel Bordeaux Gare Saint Jean
Teneo Apparthotel Bordeaux Gare Saint Jean
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
Aparthotel Adagio Access Bordeaux Rodesse
Aparthotel Adagio Access Bordeaux Rodesse
Aparthotel Adagio Access Bordeaux Rodesse
7.2 Mesatare
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Bordo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Le Boutique Hotel Bordeaux Centre
Le Boutique Hotel Bordeaux Centre
Le Boutique Hotel Bordeaux Centre
8.9 E mirë
Hotel
Franca, Bordo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Mama Shelter Bordeaux Centre
Mama Shelter Bordeaux Centre
Mama Shelter Bordeaux Centre
8.1 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Bordo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
La Halte Montaigne
La Halte Montaigne
La Halte Montaigne
9.3 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Franca, Bordo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Une Chambre Chez Dupont
Une Chambre Chez Dupont
Une Chambre Chez Dupont
8.9 E mirë
Hotel
Franca, Bordo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Residhome Bordeaux
Residhome Bordeaux
Residhome Bordeaux
8.7 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Bordo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Sejours & Affaires Bordeaux de L'Yser
Sejours & Affaires Bordeaux de L'Yser
Sejours & Affaires Bordeaux de L'Yser
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Bordo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
L'Invitation au Voyage
L'Invitation au Voyage
L'Invitation au Voyage
8.7 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Franca, Bordo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
All Suites Bordeaux Marne - Gare Saint-Jean
All Suites Bordeaux Marne - Gare Saint-Jean
All Suites Bordeaux Marne - Gare Saint-Jean
7.5 Mesatare
Hotel
Franca, Bordo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
B&B Bordeaux Centre Le Patio de l'Intendance
B&B Bordeaux Centre Le Patio de l'Intendance
B&B Bordeaux Centre Le Patio de l'Intendance
8.9 E mirë
Hotel
Franca, Bordo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Appart'City Bordeaux Centre Ravezies
Appart'City Bordeaux Centre Ravezies
Appart'City Bordeaux Centre Ravezies
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Bordorent Apartment
Apartament
Franca, Bordo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.