Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Bordo me pishinë për fëmijë

Bordo
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 17 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Bordo në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
InterContinental Bordeaux Le Grand Hotel
InterContinental Bordeaux Le Grand Hotel
InterContinental Bordeaux Le Grand Hotel
8.6 E mirë
Hotel
Franca, Bordo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Yndo Hotel
Yndo Hotel
Yndo Hotel
Hotel
Franca, Bordo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel des Quinconces
Hotel des Quinconces
Hotel des Quinconces
Hotel
Franca, Bordo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Parkimi
City Residence Bordeaux Centre
City Residence Bordeaux Centre
City Residence Bordeaux Centre
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Bordo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Novotel Bordeaux Lac
Novotel Bordeaux Lac
Novotel Bordeaux Lac
Hotel
Franca, Bordo
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Novotel Bordeaux Centre
Novotel Bordeaux Centre
Novotel Bordeaux Centre
Hotel
Franca, Bordo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Mercure Bordeaux Centre Gare Saint Jean
Mercure Bordeaux Centre Gare Saint Jean
Mercure Bordeaux Centre Gare Saint Jean
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Mercure Bordeaux Centre Ville
Mercure Bordeaux Centre Ville
Mercure Bordeaux Centre Ville
7.9 Mesatare
Hotel
Franca, Bordo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Le Boutique Hotel Bordeaux Centre
Le Boutique Hotel Bordeaux Centre
Le Boutique Hotel Bordeaux Centre
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
L'Hotel Particulier
L'Hotel Particulier
L'Hotel Particulier
8.8 E mirë
Hotel
Franca, Bordo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
Best Western Grand Hotel Francais
Best Western Grand Hotel Francais
Best Western Grand Hotel Francais
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
Hotel Burdigala Bordeaux
Hotel Burdigala Bordeaux
Hotel Burdigala Bordeaux
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Franca, Bordo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Seeko'o Hotel Design
Seeko'o Hotel Design
Seeko'o Hotel Design
8.5 E mirë
Hotel
Franca, Bordo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Mercure Bordeaux Lac
Mercure Bordeaux Lac
Mercure Bordeaux Lac
7.7 Mesatare
Hotel
Franca, Bordo
Largësia nga qendra e qytetit:
5.9 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Best Western Premier Hotel Bayonne Etche Ona
Best Western Premier Hotel Bayonne Etche Ona
Best Western Premier Hotel Bayonne Etche Ona
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
La Course
La Course
La Course
9.6 E shkëlqyer
Hotel
Franca, Bordo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Apparts en ville Place de la Bourse
Apparts en ville Place de la Bourse
Apparts en ville Place de la Bourse
Apartament
Franca, Bordo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Kujdestari / Shërbime për fëmijë
 • Ecje
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.