Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Beaune me pishinë për fëmijë

Beaune
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 13 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Beaune në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hotel Le Cep
Hotel Le Cep
Hotel Le Cep
Hotel
Franca, Beaune
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Hostellerie Le Cedre
Hostellerie Le Cedre
Hostellerie Le Cedre
8.6 E mirë
Hotel
Franca, Beaune
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
L'Hotel Beaune
L'Hotel Beaune
L'Hotel Beaune
8.8 E mirë
Hotel
Franca, Beaune
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Hotel Belle Epoque
Hotel Belle Epoque
Hotel Belle Epoque
8.3 E mirë
Hotel
Franca, Beaune
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Staf i shumëgjuhëshëm
Hotel de la Paix Beaune
Hotel de la Paix Beaune
Hotel de la Paix Beaune
Hotel
Franca, Beaune
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Kyriad Beaune
Kyriad Beaune
Kyriad Beaune
Hotel
Franca, Beaune
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Chateau de Challanges
Chateau de Challanges
Chateau de Challanges
Hotel
Franca, Beaune
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Shërbimi i larjes
 • Zbardhja
Najeti Hotel de la Poste
Najeti Hotel de la Poste
Najeti Hotel de la Poste
7.5 Mesatare
Hotel
Franca, Beaune
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkimi
Abbaye de Maizieres
Abbaye de Maizieres
Abbaye de Maizieres
8.7 E mirë
Hotel
Franca, Beaune
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
Mercure Beaune Centre
Mercure Beaune Centre
Mercure Beaune Centre
Hotel
Franca, Beaune
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Hotel des Tonneliers
Hotel des Tonneliers
Hotel des Tonneliers
Hotel
Franca, Beaune
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • Asistent
 • Televizor kabllor / satelitor
 • E vendosur
La Maison des Courtines
La Maison des Courtines
La Maison des Courtines
Apartament
Franca, Beaune
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Hotel La Villa Fleurie
Hotel La Villa Fleurie
Hotel La Villa Fleurie
Hotel
Franca, Beaune
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.