Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Avignon me pishinë për fëmijë

Avignon
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 9 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Avignon në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hotel d'Europe Avignon
Hotel d'Europe Avignon
Hotel d'Europe Avignon
8.4 E mirë
Hotel
Franca, Avignon
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
La Mirande Avignon
La Mirande Avignon
La Mirande Avignon
Hotel
Franca, Avignon
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Mercure Avignon Centre Palais des Papes
Mercure Avignon Centre Palais des Papes
Mercure Avignon Centre Palais des Papes
7.7 Mesatare
Hotel
Franca, Avignon
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Danieli Avignon
Hotel Danieli Avignon
Hotel Danieli Avignon
7.3 Mesatare
Hotel
Franca, Avignon
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Mercure Pont d'Avignon Centre
Mercure Pont d'Avignon Centre
Mercure Pont d'Avignon Centre
7.7 Mesatare
Hotel
Franca, Avignon
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Best Western Plus Le Lavarin
Best Western Plus Le Lavarin
Best Western Plus Le Lavarin
8.2 E mirë
Hotel
Franca, Avignon
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
Hotel Mignon Avignon
Hotel Mignon Avignon
Hotel Mignon Avignon
7.4 Mesatare
Hotel
Franca, Avignon
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • TV
Aux Augustins
Aux Augustins
Aux Augustins
Mengjezore dhe Mbrëmje
Franca, Avignon
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Camping du Pont d'Avignon
Camping du Pont d'Avignon
Camping du Pont d'Avignon
Parku i Pushimeve/Kampi
Franca, Avignon
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Biliardo
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Pishinë
 • Staf i shumëgjuhëshëm
 • Peshkimi
 • Ecje
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.