Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Arras, Franca

Arras
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 22 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Ace Hotel Arras-Beaurains
Ace Hotel Arras-Beaurains
Ace Hotel Arras-Beaurains
8.3 E mirë
Hotel
Franca, Arras
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Mercure Arras Centre Gare
Mercure Arras Centre Gare
Mercure Arras Centre Gare
8.8 E mirë
Hotel
Franca, Arras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
B&B HOTEL Arras Centre Les Places
B&B HOTEL Arras Centre Les Places
B&B HOTEL Arras Centre Les Places
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
Hotel Les Trois Luppars
Hotel Les Trois Luppars
Hotel Les Trois Luppars
8.0 E mirë
Hotel
Franca, Arras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Holiday Inn Express Arras
Holiday Inn Express Arras
Holiday Inn Express Arras
8.4 E mirë
Hotel
Franca, Arras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Kyriad Direct Arras - Saint-Laurent-Blangy - Parc Expo
Kyriad Direct Arras - Saint-Laurent-Blangy - Parc Expo
Kyriad Direct Arras - Saint-Laurent-Blangy - Parc Expo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
Najeti Hotel de L'univers
Najeti Hotel de L'univers
Najeti Hotel de L'univers
8.1 E mirë
Hotel
Franca, Arras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
Hotel The Originals Arras
Hotel The Originals Arras
Hotel The Originals Arras
7.6 Mesatare
Hotel
Franca, Arras
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Grand Place Hotel
Grand Place Hotel
Grand Place Hotel
8.4 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Arras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Hotel Moderne Arras
Hotel Moderne Arras
Hotel Moderne Arras
Hotel
Franca, Arras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
B&B Hotel Arras
B&B Hotel Arras
B&B Hotel Arras
Hotel
Franca, Arras
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
Chambre d'Hotes Les Cles des Places
Chambre d'Hotes Les Cles des Places
Chambre d'Hotes Les Cles des Places
9.1 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Franca, Arras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Le Dome Arras
Le Dome Arras
Le Dome Arras
Hotel
Franca, Arras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Zbardhja
 • Staf i shumëgjuhëshëm
 • Dhoma takimesh
Belapparthotel Arras
Apartament
Franca, Arras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Biliardo
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Au detour des Places
Apartament
Franca, Arras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Biliardo
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Ecje
 • Kanoe
 • Aktivitetet në ujë
Maison de 2 chambres a Dainville avec magnifique vue sur la ville jardin clos et WiFi
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Au Studio 36 Arras
Apartament
Franca, Arras
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Biliardo
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Ecje
 • Kanoe
 • Aktivitetet në ujë
Hotel Le Passe-Temps
Hotel
Franca, Arras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
52 Grand place
Apartament
Franca, Arras
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Casino
 • Biliardo
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
La suite d'Arras
Shtëpi e mysafirëve
Franca, Arras
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Ecje
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.