Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Antibes me pishinë për fëmijë

Antibes
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 20 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Antibes në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hotel Belles Rives
Hotel Belles Rives
Hotel Belles Rives
8.4 E mirë
Hotel
Franca, Antibes
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Juana
Hotel Juana
Hotel Juana
8.0 E mirë
Hotel
Franca, Antibes
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Cap d'Antibes Beach Hotel
Cap d'Antibes Beach Hotel
Cap d'Antibes Beach Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Franca, Antibes
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel The Original Antibes Ouest les Strelitzias
Hotel The Original Antibes Ouest les Strelitzias
Hotel The Original Antibes Ouest les Strelitzias
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Hotel Baie des Anges by Thalazur
Hotel Baie des Anges by Thalazur
Hotel Baie des Anges by Thalazur
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Residence Pierre & Vacances La Rostagne
Residence Pierre & Vacances La Rostagne
Residence Pierre & Vacances La Rostagne
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Antibes
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
 • Kuzhinë
Best Western Astoria
Best Western Astoria
Best Western Astoria
8.1 E mirë
Hotel
Franca, Antibes
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
AC Hotel Ambassadeur Antibes - Juan Les Pins by Marriott
AC Hotel Ambassadeur Antibes - Juan Les Pins by Marriott
AC Hotel Ambassadeur Antibes - Juan Les Pins by Marriott
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Hotel Juan Beach
Hotel Juan Beach
Hotel Juan Beach
8.8 E mirë
Hotel
Franca, Antibes
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
La Garoupe-Gardiole
La Garoupe-Gardiole
La Garoupe-Gardiole
8.1 E mirë
Hotel
Franca, Antibes
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Pishinë
Hotel Sainte Valerie
Hotel Sainte Valerie
Hotel Sainte Valerie
Hotel
Franca, Antibes
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Hotel La Villa Cap d'Antibes
Hotel La Villa Cap d'Antibes
Hotel La Villa Cap d'Antibes
Hotel
Franca, Antibes
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hotel Le Petit Castel
Hotel Le Petit Castel
Hotel Le Petit Castel
Hotel
Franca, Antibes
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Hotel Mademoiselle
Hotel Mademoiselle
Hotel Mademoiselle
Hotel
Franca, Antibes
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Kopsht
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
 • Zbardhja
Hotel Le Pre Catelan
Hotel Le Pre Catelan
Hotel Le Pre Catelan
8.2 E mirë
Hotel
Franca, Antibes
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Residence Baie des Anges by Thalazur
Residence Baie des Anges by Thalazur
Residence Baie des Anges by Thalazur
7.7 Mesatare
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Antibes
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Hotel Pierre Loti
Hotel Pierre Loti
Hotel Pierre Loti
Hotel
Franca, Antibes
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Kopsht
 • TV
 • Asistent
 • Dush
 • Shërbimi i larjes
 • Depozitimi i bagazheve
 • Zonë e caktuar për duhan
Residence Stella Maris Antibes
Residence Stella Maris Antibes
Residence Stella Maris Antibes
Apartament
Franca, Antibes
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Casino
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Best Western Hotel Journel Antibes
Best Western Hotel Journel Antibes
Best Western Hotel Journel Antibes
8.2 E mirë
Hotel
Franca, Antibes
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Le Libecio - Family And Comfortable
Le Libecio - Family And Comfortable
Le Libecio - Family And Comfortable
Apartament
Franca, Antibes
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Peshkimi
 • Mergim nën ujë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.