Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Annecy me pishinë për fëmijë

Annecy
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 5 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Annecy në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Les Loges Annecy Vieille Ville
Les Loges Annecy Vieille Ville
Les Loges Annecy Vieille Ville
Apartament
Franca, Annecy
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Novotel Annecy Centre Atria
Novotel Annecy Centre Atria
Novotel Annecy Centre Atria
7.8 Mesatare
Hotel
Franca, Annecy
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel des Alpes Annecy
Hotel des Alpes Annecy
Hotel des Alpes Annecy
Hotel
Franca, Annecy
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Staf i shumëgjuhëshëm
 • Depozitimi i bagazheve
Hotel des Marquisats
Hotel des Marquisats
Hotel des Marquisats
8.2 E mirë
Hotel
Franca, Annecy
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
Splendid Hotel Annecy
Splendid Hotel Annecy
Splendid Hotel Annecy
8.4 E mirë
Hotel
Franca, Annecy
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.