Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Albi, Franca

Albi
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 31 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Relais & Chateaux Hotel La Reserve
Relais & Chateaux Hotel La Reserve
Relais & Chateaux Hotel La Reserve
8.8 E mirë
Hotel
Franca, Albi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Mercure Albi Bastides
Mercure Albi Bastides
Mercure Albi Bastides
8.3 E mirë
Hotel
Franca, Albi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
ibis budget Albi Centre
ibis budget Albi Centre
ibis budget Albi Centre
8.0 E mirë
Hotel
Franca, Albi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Hotel du Vigan
Hotel du Vigan
Hotel du Vigan
8.4 E mirë
Hotel
Franca, Albi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
ibis styles Albi Centre Le Theatro
ibis styles Albi Centre Le Theatro
ibis styles Albi Centre Le Theatro
8.3 E mirë
Hotel
Franca, Albi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Shërbimi i larjes
 • Zbardhja
Campanile Albi Centre
Campanile Albi Centre
Campanile Albi Centre
8.2 E mirë
Hotel
Franca, Albi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
Hotel The Originals Albi Le Cantepau
Hotel The Originals Albi Le Cantepau
Hotel The Originals Albi Le Cantepau
8.0 E mirë
Hotel
Franca, Albi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
ibis Albi
ibis Albi
ibis Albi
8.1 E mirë
Hotel
Franca, Albi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Grand Hotel d'Orleans Albi
Grand Hotel d'Orleans Albi
Grand Hotel d'Orleans Albi
8.1 E mirë
Hotel
Franca, Albi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Chiffre
Hotel Chiffre
Hotel Chiffre
8.2 E mirë
Hotel
Franca, Albi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Alchimy
Hotel Alchimy
Hotel Alchimy
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Franca, Albi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hostellerie Saint-Antoine
Hostellerie Saint-Antoine
Hostellerie Saint-Antoine
8.5 E mirë
Hotel
Franca, Albi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Brasserie Du Parc
Hotel Brasserie Du Parc
Hotel Brasserie Du Parc
7.6 Mesatare
Hotel
Franca, Albi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Parkimi
Villa Caroline - Chambres d'Hotes
Villa Caroline - Chambres d'Hotes
Villa Caroline - Chambres d'Hotes
9.5 E shkëlqyer
Hotel
Franca, Albi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kafe / Thaj kafeje
Hotel Le Rochegude
Hotel Le Rochegude
Hotel Le Rochegude
7.7 Mesatare
Hotel
Franca, Albi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Hotel Laperouse
Hotel Laperouse
Hotel Laperouse
Hotel
Franca, Albi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • TV
 • Mikpritje për kafshë
Chambres d'Hotes Villa Bellevue
Chambres d'Hotes Villa Bellevue
Chambres d'Hotes Villa Bellevue
7.9 Mesatare
Hotel
Franca, Albi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
B&B La Maison de Julia
B&B La Maison de Julia
B&B La Maison de Julia
9.6 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Franca, Albi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Furgon i aeroportit
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
 • Pishinë
Chez Louise Albi
Chez Louise Albi
Chez Louise Albi
7.9 Mesatare
Mengjezore dhe Mbrëmje
Franca, Albi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Chambres d'hotes La Tour Sainte-Cecile
Chambres d'hotes La Tour Sainte-Cecile
Chambres d'hotes La Tour Sainte-Cecile
9.6 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Franca, Albi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Dhomat pa duhan
 • Depozitimi i bagazheve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.