Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Aix-en-Provence me pishinë për fëmijë

Aix-en-Provence
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 11 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Aix-en-Provence në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Renaissance Aix-en-Provence Hotel
Renaissance Aix-en-Provence Hotel
Renaissance Aix-en-Provence Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Franca, Aix-en-Provence
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Hotel Le Pigonnet
Hotel Le Pigonnet
Hotel Le Pigonnet
8.5 E mirë
Hotel
Franca, Aix-en-Provence
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Villa Gallici Hotel & Spa
Villa Gallici Hotel & Spa
Villa Gallici Hotel & Spa
Hotel
Franca, Aix-en-Provence
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Grand Hotel Roi Rene Aix-en-Provence Centre - MGallery
Grand Hotel Roi Rene Aix-en-Provence Centre - MGallery
Grand Hotel Roi Rene Aix-en-Provence Centre - MGallery
8.0 E mirë
Hotel
Franca, Aix-en-Provence
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Odalys City Aix en Provence Les Floridianes
Odalys City Aix en Provence Les Floridianes
Odalys City Aix en Provence Les Floridianes
8.0 E mirë
Hotel
Franca, Aix-en-Provence
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Hotel Cezanne Boutique-Hotel
Hotel Cezanne Boutique-Hotel
Hotel Cezanne Boutique-Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Franca, Aix-en-Provence
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Novotel Aix-en-Provence Pont de L'Arc
Novotel Aix-en-Provence Pont de L'Arc
Novotel Aix-en-Provence Pont de L'Arc
Hotel
Franca, Aix-en-Provence
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Novotel Aix-en-Provence Beaumanoir
Novotel Aix-en-Provence Beaumanoir
Novotel Aix-en-Provence Beaumanoir
7.2 Mesatare
Hotel
Franca, Aix-en-Provence
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Kyriad Prestige Aix-en-Provence
Kyriad Prestige Aix-en-Provence
Kyriad Prestige Aix-en-Provence
8.0 E mirë
Hotel
Franca, Aix-en-Provence
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Le Mas D'Entremont
Le Mas D'Entremont
Le Mas D'Entremont
Hotel
Franca, Aix-en-Provence
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Le Mas des Ecureuils
Le Mas des Ecureuils
Le Mas des Ecureuils
7.1 Mesatare
Hotel
Franca, Aix-en-Provence
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.