Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Savonlinna, Finlanda

Savonlinna
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 17 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Original Sokos Hotel Seurahuone Savonlinna
Original Sokos Hotel Seurahuone Savonlinna
Original Sokos Hotel Seurahuone Savonlinna
8.4 E mirë
Hotel
Finlanda, Savonlinna
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Lomalehto Cottages
Lomalehto Cottages
Lomalehto Cottages
Dhoma pushimesh
Finlanda, Savonlinna
Largësia nga qendra e qytetit:
22.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Holiday Home Sointukallio
Dhoma pushimesh
Finlanda, Savonlinna
Largësia nga qendra e qytetit:
8.3 km
 • Frigorifer
 • Saunë
Holiday Home Leporanta
Dhoma pushimesh
Finlanda, Savonlinna
Largësia nga qendra e qytetit:
9.0 km
 • Frigorifer
 • Saunë
Spahotel Casino
Spahotel Casino
Spahotel Casino
7.7 Mesatare
Hotel
Finlanda, Savonlinna
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Hotel Pietari Kylliainen
Hotel Pietari Kylliainen
Hotel Pietari Kylliainen
Hotel
Finlanda, Savonlinna
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Lomamokkila
Lomamokkila
Lomamokkila
9.3 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Finlanda, Savonlinna
Largësia nga qendra e qytetit:
7.4 km
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Summer Hotel Tott
Summer Hotel Tott
Summer Hotel Tott
7.3 Mesatare
Hotel
Finlanda, Savonlinna
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkimi
Family Hotel Hospitz
Family Hotel Hospitz
Family Hotel Hospitz
8.8 E mirë
Hotel
Finlanda, Savonlinna
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Parkimi
Summer Hotel Villa Aria
Summer Hotel Villa Aria
Summer Hotel Villa Aria
7.9 Mesatare
Hotel
Finlanda, Savonlinna
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Wanhan Aseman Majatalo
Wanhan Aseman Majatalo
Wanhan Aseman Majatalo
Mengjezore dhe Mbrëmje
Finlanda, Savonlinna
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Frigorifer
 • Peshkimi
 • Tavolinë udhëtimi
 • Ecje
 • Kanoe
 • Aktivitetet në ujë
B&B Taipaleenniemi
9.6 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Finlanda, Savonlinna
Largësia nga qendra e qytetit:
12.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Villa Saimaa
Dhoma pushimesh
Finlanda, Savonlinna
Largësia nga qendra e qytetit:
29.6 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Saunë
 • Peshkimi
Savonlinna Rentals
Hostel
Finlanda, Savonlinna
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Zonë e caktuar për duhan
Cafe-Restaurant & Hotel Saima
Hotel
Finlanda, Savonlinna
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Restorant
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Dhoma takimesh
Hungerborg City Home
Apartament
Finlanda, Savonlinna
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Kartanohostel AnnaCatharina
8.6 E mirë
Hostel
Finlanda, Savonlinna
Largësia nga qendra e qytetit:
15.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.