Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Kuusamo, Finlanda

Kuusamo
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 27 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Holiday Club Kuusamon Tropiiki
Holiday Club Kuusamon Tropiiki
Holiday Club Kuusamon Tropiiki
7.6 Mesatare
Hotel
Finlanda, Kuusamo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
Holiday Club Kuusamo Superior Apartments
Holiday Club Kuusamo Superior Apartments
Holiday Club Kuusamo Superior Apartments
Apartament
Finlanda, Kuusamo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Villa Porkka
Vila
Finlanda, Kuusamo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Holiday Home Siula Kuusamo
Dhoma pushimesh
Finlanda, Kuusamo
Largësia nga qendra e qytetit:
8.2 km
 • Frigorifer
 • Saunë
Hotel Kuusanka
Hotel Kuusanka
Hotel Kuusanka
7.8 Mesatare
Hotel
Finlanda, Kuusamo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Holiday Club Ruka Cottages
Holiday Club Ruka Cottages
Holiday Club Ruka Cottages
8.0 E mirë
Apartament
Finlanda, Kuusamo
Largësia nga qendra e qytetit:
13.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Ollilan Lomamajat
Ollilan Lomamajat
Ollilan Lomamajat
9.2 E shkëlqyer
Dhoma pushimesh
Finlanda, Kuusamo
Largësia nga qendra e qytetit:
14.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Petajakyla
Petajakyla
Petajakyla
Dhoma pushimesh
Finlanda, Kuusamo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Furgon i aeroportit
 • Saunë
 • Blyni i Dartit
Hotelli Kuusamon Portti
Hotelli Kuusamon Portti
Hotelli Kuusamon Portti
8.5 E mirë
Hotel
Finlanda, Kuusamo
Largësia nga qendra e qytetit:
15.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Holiday Home Villa hilla
Dhoma pushimesh
Finlanda, Kuusamo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Frigorifer
 • Saunë
Holiday Home Mantyla a-osa
Dhoma pushimesh
Finlanda, Kuusamo
Largësia nga qendra e qytetit:
8.3 km
 • Frigorifer
 • Saunë
Holiday Home Soivio
Dhoma pushimesh
Finlanda, Kuusamo
Largësia nga qendra e qytetit:
25.9 km
 • Frigorifer
 • Saunë
Holiday Home Vuorimaki
Dhoma pushimesh
Finlanda, Kuusamo
Largësia nga qendra e qytetit:
13.5 km
 • Frigorifer
 • Saunë
Ervastin Lomat
Fermer
Finlanda, Kuusamo
Largësia nga qendra e qytetit:
23.0 km
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Saunë
 • Peshkimi
Holiday Home Mustikkaranta
Dhoma pushimesh
Finlanda, Kuusamo
Largësia nga qendra e qytetit:
10.4 km
 • Frigorifer
 • Saunë
Holiday Home Villa kuukkeli
Dhoma pushimesh
Finlanda, Kuusamo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Frigorifer
 • Saunë
Holiday Home Saapunkijarvi- pitkapera
Holiday Home Saapunkijarvi- pitkapera
Holiday Home Saapunkijarvi- pitkapera
Dhoma pushimesh
Finlanda, Kuusamo
Largësia nga qendra e qytetit:
7.1 km
 • Frigorifer
 • Saunë
Holiday Home Kujalan lomat 1
Holiday Home Kujalan lomat 1
Holiday Home Kujalan lomat 1
Dhoma pushimesh
Finlanda, Kuusamo
Largësia nga qendra e qytetit:
11.8 km
 • Frigorifer
 • Saunë
Holiday Home Villa lakka
Dhoma pushimesh
Finlanda, Kuusamo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Frigorifer
 • Saunë
Holiday Home Olokolo 2
Dhoma pushimesh
Finlanda, Kuusamo
Largësia nga qendra e qytetit:
7.9 km
 • Frigorifer
 • Saunë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.