Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Helsinki me pishinë për fëmijë

Helsinki
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 11 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Helsinki në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Radisson Blu Plaza Hotel Helsinki
Radisson Blu Plaza Hotel Helsinki
Radisson Blu Plaza Hotel Helsinki
8.4 E mirë
Hotel
Finlanda, Helsinki
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Glo Hotel Kluuvi
Glo Hotel Kluuvi
Glo Hotel Kluuvi
8.4 E mirë
Hotel
Finlanda, Helsinki
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hilton Helsinki Kalastajatorppa
Hilton Helsinki Kalastajatorppa
Hilton Helsinki Kalastajatorppa
8.5 E mirë
Hotel
Finlanda, Helsinki
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Crowne Plaza Helsinki - Hesperia
Crowne Plaza Helsinki - Hesperia
Crowne Plaza Helsinki - Hesperia
8.8 E mirë
Hotel
Finlanda, Helsinki
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Shënjestër
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Haven
Hotel Haven
Hotel Haven
8.7 E mirë
Hotel
Finlanda, Helsinki
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Original Sokos Hotel Vaakuna
Original Sokos Hotel Vaakuna
Original Sokos Hotel Vaakuna
Hotel
Finlanda, Helsinki
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
Hotel Lilla Roberts
Hotel Lilla Roberts
Hotel Lilla Roberts
Hotel
Finlanda, Helsinki
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Kamp
Hotel Kamp
Hotel Kamp
Hotel
Finlanda, Helsinki
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Holiday Inn Helsinki - Expo
Holiday Inn Helsinki - Expo
Holiday Inn Helsinki - Expo
8.7 E mirë
Hotel
Finlanda, Helsinki
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
Go Happy Home Apartments
Go Happy Home Apartments
Go Happy Home Apartments
8.0 E mirë
Apartament
Finlanda, Helsinki
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Finn Helsinki
Hotel Finn Helsinki
Hotel Finn Helsinki
Hotel
Finlanda, Helsinki
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • TV
 • Asistent
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.