Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Nadi me pishinë për fëmijë

Nadi
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 29 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Nadi në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hilton Fiji Beach Resort and Spa
Hilton Fiji Beach Resort and Spa
Hilton Fiji Beach Resort and Spa
8.0 E mirë
Resort
Fixhi, Nadi
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Sofitel Fiji Resort & Spa
Sofitel Fiji Resort & Spa
Sofitel Fiji Resort & Spa
8.6 E mirë
Resort
Fixhi, Nadi
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
Fiji Gateway Hotel
Fiji Gateway Hotel
Fiji Gateway Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Fixhi, Nadi
Largësia nga qendra e qytetit:
6.7 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Sheraton Fiji Resort
Sheraton Fiji Resort
Sheraton Fiji Resort
8.6 E mirë
Resort
Fixhi, Nadi
Largësia nga qendra e qytetit:
6.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
Novotel Nadi
Novotel Nadi
Novotel Nadi
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Fixhi, Nadi
Largësia nga qendra e qytetit:
6.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
DoubleTree by Hilton Fiji - Sonaisali Island
DoubleTree by Hilton Fiji - Sonaisali Island
DoubleTree by Hilton Fiji - Sonaisali Island
7.9 Mesatare
Resort
Fixhi, Nadi
Largësia nga qendra e qytetit:
7.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Tanoa International Hotel
Tanoa International Hotel
Tanoa International Hotel
Hotel
Fixhi, Nadi
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Captain Cook Cruises Fiji - Reef Endeavour
Captain Cook Cruises Fiji - Reef Endeavour
Captain Cook Cruises Fiji - Reef Endeavour
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Club Wyndham Denarau Island
Club Wyndham Denarau Island
Club Wyndham Denarau Island
Resort
Fixhi, Nadi
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Tokatoka Resort Hotel
Tokatoka Resort Hotel
Tokatoka Resort Hotel
7.4 Mesatare
Resort
Fixhi, Nadi
Largësia nga qendra e qytetit:
6.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Club Fiji Resort
Club Fiji Resort
Club Fiji Resort
6.8 Më poshtë mesatare
Resort
Fixhi, Nadi
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Mercure Nadi
Mercure Nadi
Mercure Nadi
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Fixhi, Nadi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Smugglers Cove Beach Resort and Hotel
Smugglers Cove Beach Resort and Hotel
Smugglers Cove Beach Resort and Hotel
6.9 Më poshtë mesatare
Resort
Fixhi, Nadi
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Bamboo Backpackers
Bamboo Backpackers
Bamboo Backpackers
7.0 Mesatare
Hostel
Fixhi, Nadi
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Tropic Of Capricorn
Tropic Of Capricorn
Tropic Of Capricorn
Resort
Fixhi, Nadi
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
The Terraces Apartments Denarau
The Terraces Apartments Denarau
The Terraces Apartments Denarau
8.4 E mirë
Apartament
Fixhi, Nadi
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Tanoa Skylodge Hotel
Tanoa Skylodge Hotel
Tanoa Skylodge Hotel
Hotel
Fixhi, Nadi
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Capricorn International Hotel
Capricorn International Hotel
Capricorn International Hotel
6.1 Më poshtë mesatare
Hotel
Fixhi, Nadi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Wailoaloa Beach Resort Fiji
Wailoaloa Beach Resort Fiji
Wailoaloa Beach Resort Fiji
5.1
Resort
Fixhi, Nadi
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Hexagon International Hotel Villas & Spa
Hexagon International Hotel Villas & Spa
Hexagon International Hotel Villas & Spa
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.