Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Debre Zeyit, Etiopia

Debre Zeyit
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 4 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
The Babogaya Lake Viewpoint Lodge
The Babogaya Lake Viewpoint Lodge
The Babogaya Lake Viewpoint Lodge
Kampi
Etiopia, Debre Zeyit
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Parkimi
 • Dhomat e aksesueshme për personat me aftësi të kufizuara
 • Furgon i aeroportit
Kuriftu Resort & Spa Bishoftu
Kuriftu Resort & Spa Bishoftu
Kuriftu Resort & Spa Bishoftu
Resort
Etiopia, Debre Zeyit
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
Asham Africa Hotel
Asham Africa Hotel
Asham Africa Hotel
10.0 E shkëlqyer
Hotel
Etiopia, Debre Zeyit
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Liesak Resort
Liesak Resort
Liesak Resort
Hotel
Etiopia, Debre Zeyit
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.