Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Etiopia

Addis Abeba
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 214 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Hilton Addis Ababa
Hilton Addis Ababa
Hilton Addis Ababa
7.4 Mesatare
Hotel
Etiopia, Addis Abeba
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Radisson Blu Hotel Addis Ababa
Radisson Blu Hotel Addis Ababa
Radisson Blu Hotel Addis Ababa
8.4 E mirë
Hotel
Etiopia, Addis Abeba
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Sheraton Addis
Sheraton Addis
Sheraton Addis
8.3 E mirë
Hotel
Etiopia, Addis Abeba
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
Jupiter International Hotel - Cazanchis
Jupiter International Hotel - Cazanchis
Jupiter International Hotel - Cazanchis
7.8 Mesatare
Hotel
Etiopia, Addis Abeba
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Harmony Hotel Addis Ababa
Harmony Hotel Addis Ababa
Harmony Hotel Addis Ababa
7.1 Mesatare
Hotel
Etiopia, Addis Abeba
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Golden Tulip Addis Ababa
Golden Tulip Addis Ababa
Golden Tulip Addis Ababa
8.0 E mirë
Hotel
Etiopia, Addis Abeba
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Karaoke
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • ATM / Makinë e parasë
Monarch Hotel Addis Ababa
Monarch Hotel Addis Ababa
Monarch Hotel Addis Ababa
6.6 Më poshtë mesatare
Hotel
Etiopia, Addis Abeba
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Lobelia
Hotel Lobelia
Hotel Lobelia
8.0 E mirë
Hotel
Etiopia, Addis Abeba
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Intercontinental Hotel Addis
Intercontinental Hotel Addis
Intercontinental Hotel Addis
7.9 Mesatare
Hotel
Etiopia, Addis Abeba
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
AG Palace Hotel
AG Palace Hotel
AG Palace Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Etiopia, Addis Abeba
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Tizeze Hotel
Tizeze Hotel
Tizeze Hotel
Hotel
Etiopia, Addis Abeba
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
Addissinia Hotel
Addissinia Hotel
Addissinia Hotel
9.6 E shkëlqyer
Hotel
Etiopia, Addis Abeba
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Goha Hotel
Goha Hotel
Goha Hotel
Hotel
Etiopia, Gondar
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Trinity Hotel Addis Ababa
Trinity Hotel Addis Ababa
Trinity Hotel Addis Ababa
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Etiopia, Addis Abeba
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
Sora Lodge Lalibela
Sora Lodge Lalibela
Sora Lodge Lalibela
8.7 E mirë
Kampi
Etiopia, Lalibela
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
Zola International Hotel
Zola International Hotel
Zola International Hotel
Hotel
Etiopia, Addis Abeba
Largësia nga qendra e qytetit:
8.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Caravan Hotel Addis Ababa
Caravan Hotel Addis Ababa
Caravan Hotel Addis Ababa
8.8 E mirë
Hotel
Etiopia, Addis Abeba
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Haile Resort Hawassa
8.3 E mirë
Resort
Etiopia, Awasa
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Jupiter International Hotel - Bole
Jupiter International Hotel - Bole
Jupiter International Hotel - Bole
8.0 E mirë
Hotel
Etiopia, Addis Abeba
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Ghion Hotel
Ghion Hotel
Ghion Hotel
Hotel
Etiopia, Addis Abeba
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.