Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Guinea Ekuatoriale

Malabo
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 4 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Sofitel Malabo Sipopo Le Golf
Sofitel Malabo Sipopo Le Golf
Sofitel Malabo Sipopo Le Golf
Hotel
Guinea Ekuatoriale, Malabo
Largësia nga qendra e qytetit:
13.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Ibis Bata
Ibis Bata
Ibis Bata
Hotel
Guinea Ekuatoriale, Bata
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Ibis Malabo
Ibis Malabo
Ibis Malabo
Hotel
Guinea Ekuatoriale, Malabo
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Magno Suites
Magno Suites
Magno Suites
Hotel
Guinea Ekuatoriale, Malabo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.