Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në El Salvador

hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 168 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Royal Decameron Salinitas - All Inclusive
Royal Decameron Salinitas - All Inclusive
Royal Decameron Salinitas - All Inclusive
7.3 Mesatare
Resort
El Salvador, Salinitas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Barcelo San Salvador
Barcelo San Salvador
Barcelo San Salvador
9.1 E shkëlqyer
Hotel
El Salvador, San Salvador
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Courtyard by Marriott San Salvador
Courtyard by Marriott San Salvador
Courtyard by Marriott San Salvador
8.6 E mirë
Hotel
El Salvador, San Salvador
Largësia nga qendra e qytetit:
8.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Crowne Plaza San Salvador
Crowne Plaza San Salvador
Crowne Plaza San Salvador
8.8 E mirë
Hotel
El Salvador, San Salvador
Largësia nga qendra e qytetit:
7.2 km
 • Bar / Lounge
 • Solariumi
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Real Intercontinental San Salvador
Real Intercontinental San Salvador
Real Intercontinental San Salvador
8.6 E mirë
Hotel
El Salvador, San Salvador
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Sheraton Presidente San Salvador
Sheraton Presidente San Salvador
Sheraton Presidente San Salvador
8.3 E mirë
Hotel
El Salvador, San Salvador
Largësia nga qendra e qytetit:
7.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
Quality Hotel Real Aeropuerto San Salvador
Quality Hotel Real Aeropuerto San Salvador
Quality Hotel Real Aeropuerto San Salvador
8.4 E mirë
Hotel
El Salvador, San Luis Talpa
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
Holiday Inn San Salvador
Holiday Inn San Salvador
Holiday Inn San Salvador
8.9 E mirë
Hotel
El Salvador, San Salvador
Largësia nga qendra e qytetit:
8.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkim falas
Hotel Rancho Estero y Mar
Hotel Rancho Estero y Mar
Hotel Rancho Estero y Mar
Hotel
El Salvador, San Luis Talpa
Largësia nga qendra e qytetit:
9.7 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hostal Casa Verde
Hostal Casa Verde
Hostal Casa Verde
9.5 E shkëlqyer
Hostel
El Salvador, Santa Ana
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Aerobiku në vend
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Plaza Hotel and Suites San Salvador
Plaza Hotel and Suites San Salvador
Plaza Hotel and Suites San Salvador
8.6 E mirë
Hotel
El Salvador, San Salvador
Largësia nga qendra e qytetit:
7.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hotel Los Farallones
Hotel Los Farallones
Hotel Los Farallones
8.3 E mirë
Hotel
El Salvador, La Libertad
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Las Magnolias Hotel Boutique
8.6 E mirë
Hotel
El Salvador, San Salvador
Largësia nga qendra e qytetit:
6.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Los Almendros de San Lorenzo
Los Almendros de San Lorenzo
Los Almendros de San Lorenzo
9.0 E shkëlqyer
Hotel
El Salvador, Suchitoto
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
Sabas Beach Resort
Sabas Beach Resort
Sabas Beach Resort
6.7 Më poshtë mesatare
Resort
El Salvador, La Libertad
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Morrison Hotel de la Escalon
Morrison Hotel de la Escalon
Morrison Hotel de la Escalon
Hotel
El Salvador, San Salvador
Largësia nga qendra e qytetit:
6.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Best Western Plus Hotel Terraza
Best Western Plus Hotel Terraza
Best Western Plus Hotel Terraza
8.0 E mirë
Hotel
El Salvador, San Salvador
Largësia nga qendra e qytetit:
6.9 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Villa Florencia Centro Historico
Hotel Villa Florencia Centro Historico
Hotel Villa Florencia Centro Historico
7.7 Mesatare
Hotel
El Salvador, San Salvador
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Suites & Apartments San Benito - Zona Rosa
7.9 Mesatare
Apartament
El Salvador, San Salvador
Largësia nga qendra e qytetit:
6.2 km
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hotel Villa Florencia Zona Rosa
Hotel Villa Florencia Zona Rosa
Hotel Villa Florencia Zona Rosa
8.7 E mirë
Hotel
El Salvador, San Salvador
Largësia nga qendra e qytetit:
6.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.